Την 1η Δεκεμβρίου οι εκλογές.

Αναλυτικά οι παρατάξεις και οι υποψήφιοι:

Αγωνιστικές Κινήσεις Εκπαιδευτικών 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΑΝΙΩΝ 

Κρητικός Αθανάσιος του Ιωάννη
Μπαμπαλετάκη Κατερίνα του Γεωργίου 

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΑΝΙΩΝ 

Γνεσούλης Αθανάσιος του Ιωάννη
Κουμάκης Κυριάκος του Εμμανουήλ
Νικολάου Ιωάννης του Γεωργίου
Σταυγιαννουδάκης Στυλιανός του Γεωργίου
Φραδέλλος Χρήστος του Πέτρου
Χελιουδάκη Ελπίδα του Νικολάου 

Αγωνιστική Συσπείρωση Εκπαιδευτικών το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το Π. Ε 

Πανεργατικά Αγωνιστικά Μέτωπο 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΑΝΙΩΝ 

Αντέλλη Γεωργία του Νικολάου
Γαυγιωτάκη Μαρία του Κωνσταντίνου
Γεωργουσοπούλου Παρασκευή (Εύη) του Ιωάννη 

Λιμογιάννης Παντελής του Παναγιώτη
Μαυροματάκης Γεώργιος του Ιάσονα
Νικήτα Ιωάννα του Γεωργίου
Νταγκουνάκη Βηθλεέμ (Eμη) του Γεωργίου
Παπαδάκη Ελένη του Θεόφραστου
Σφακιωτάκη Σταυρούλα του Ιωάννη 

Ενωτική πρωτοβουλία 

ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ Δ.Ε. 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΑΝΙΩΝ
Ασβεστάς Μάριος του Ιωσήφ
Κιτσούλη Άννα του Γεωργίου
Κουράκης Νεκτάριος του Βασιλείου
Κουτσουρίδου Όλγα του Σωφρόνη
Κυριακάκης Γιάννης του Θωμά
Λεωνίδου Χρήστος του Λεωνίδα
Λιαρόπουλος Παύλος του Παναγιώτη
Λιόντος Βασίλης του Δημητρίου
Μάρακας Γιάννης του Αθανασίου
Μπέλμπας Χρήστος του Κωνσταντίνου
Νικολόπουλος Αποστόλης του Νικολάου
Παπαδημητρίου Μαρία του Παύλου
Παπαδογιαννάκης Μίνως του Γεωργίου
Παπαφράγκος Δημήτρης του Κωνσταντίνου
Περράκη Τώνια του Διομήδη
Σαλταφερίδης Λουκάς του Γεωργίου
Σηφάκη Ειρήνη του Γεωργίου
Σουλές Γιάννης του Δημητρίου
Σπανουδάκης Αντώνης του Ιωάννη
Σπυρόπουλος Νίκος του Αναστασίου
Τζαμπαζάκη Πόπη του Εμμανουήλ
Φιλίππου Δημήτρης του Αριστείδη 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε. Τρίγκα Κατερίνα του Ευσταθίου 

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ 

(ΣΥΝΕΚ) 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΑΝΙΩΝ 

Ανανιάδου Μαρία του Θεοδοσίου
Απαλάκη Αργυρώ (Ρόη) του Ελευθερίου
Βασιλαντωνάκης Σταύρος του Ευάγγελου
Γουρνιεζάκη Καλλιόπη του Γεωργίου
Δαράκης Ιωάννης του Ηρακλή
Δρακάκης Κωνσταντίνος του Αντωνίου
Κουρούπη Αναστασία του Οδυσσέα
Λοχαΐτης Ρόδης του Χαράλαμπου
Μακρίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Μαλανδράκη Αντωνία του Ελευθερίου
Μαριούλας Ιωάννης του Χρήστου
Μουντάκης Δημήτριος του Θεόδωρου
Παπαστάμος Βασίλειος του Χρήστου
Ράπτη Μαρία του Νικολάου
Σταγάκης Ιωάννης του Χρήστου
Στιβανάκης Δημήτριος του Ευάγγελου
Τσαμαντάκης Ιωάννης του Κυριάκου
Φίλλης Γεώργιος του Ευάγγελου
Φραγκάκος Γεώργιος του Ηλία 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε. Ζερβάκης Στυλιανός του Γεωργίου Μοσχοχωρίτου Ρουμπίνη του Δημητρίου 

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ | ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ 

(Αγωνιστικές Παρεμβάσεις Συσπειρώσεις Κινήσεις Δ.Ε) 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΑΝΙΩΝ

Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου
Γιακουμάκης Μανώλης του Νικολάου
Δούφλια Αναστασία του Διαμαντή
Κιντή Δώρα του Γεωργίου
Μαραγκουδάκη Μαρία του Αντωνίου
Μουχτάρης Γιώργος του Νικολάου
Μπιχάκης Φώτης του Κων/νου
Πανδή Βάσω του Τρύφωνα
Πανούλας Παναγιώτης του Φωκά
Σιδεράς Θεοχάρης (Χάρης) του Γρηγορίου
Σκυλουράκη Μιράντα του Παναγιώτη
Χαριτάκη Κωνσταντίνα του Εμμανουήλ 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε. Βλησίδης Βαγγέλης του Γεωργίου Παπαδάκης Χρήστος του Κων/νου


Ακολουθήστε το Flashnews στο Google News και στο Facebook