11:00 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
11:30 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: δίκωπος (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
11:50 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: τετραπλό σκιφ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
11:50 OTE Sport 3 – HD Formula 1 Ελεύθερα δοκιμαστικά (Χουνγκάρορινγκ)
12:00 ET1 Ποδηλασία Δρόμου – Αγώνας σε δημόσιο δρόμο (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
12:00 NET Κολύμβηση – Προκριματικά: 400μ μικτή ατομική (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
12:10 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: οκτάκωπος (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
12:30 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: διπλό σκιφ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
12:30 ET1 Ξιφασκία – Γύρος των \”64\”: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
12:34 NET Κολύμβηση – Προκριματικά: 100μ πεταλούδα (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
12:52 NET Κολύμβηση – Προκριματικά: 400μ ελεύθερο (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:00 ET1 Ενόργανη Γυμναστική – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:00 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: τετράκωπος ελαφρών βαρών (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:00 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:00 ET1 Σκοποβολή – Τελικοί: αεροβόλος καραμπίνα 10μ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:17 NET Κολύμβηση – Προκριματικά: 400μ μικτή ατομική (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:30 ET1 Τένις – 1ος γύρος: μονό (Α+Γ), διπλό (Α+Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:30 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: τετραπλό σκιφ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:50 ET1 Ξιφασκία – Γύρος των \”32\”: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
13:53 NET Κολύμβηση – Προκριματικά: 100μ πρόσθιο (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
14:00 ET1 Σκοποβολή – Προκριματικά: αεροβόλο πιστόλι 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
14:00 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: δίκωπος (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
14:11 NET Κολύμβηση – Προκριματικά: 4×100μ ελεύθερο (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
14:30 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: μονό σκιφ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
14:50 OTE Sport 3 – HD Formula 1 Κατατακτήριες δοκιμές (Χουνγκάρορινγκ)
15:30 ET1 Κωπηλασία – Προκριματικά: μονό σκιφ (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
16:10 ET1 Ξιφασκία – Γύρος των \”16\”: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
16:30 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
17:00 Novasports 1 – HD Πρέστον – ΑΕΚ Φιλικός αγώνας
17:30 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
17:30 ET1 Ενόργανη Γυμναστική – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
17:30 ET1 Ξιφασκία – Προημιτελικοί: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
17:30 ET1 Σκοποβολή – Τελικοί: αεροβόλο πιστόλι 10μ (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
18:30 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
18:45 ET3 Μπάσκετ – Προκριματικά (Γ): ΗΠΑ – Κροατία Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
19:30 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
20:00 ET1 Ξιφασκία – Ημιτελικοί: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
21:10 ET1 Ξιφασκία – Μικρός τελικός: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ)
Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
21:30 NET Κολύμβηση – Τελικός: 400μ μικτή ατομική (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
21:40 ET1 Ξιφασκία – Τελικός: ξίφος ασκήσεως ατομικό (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
21:40 NET Κολύμβηση – Ημιτελικοί: 100μ πεταλούδα (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
21:49 NET Κολύμβηση – Τελικός: 400μ ελεύθερο (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
22:00 ET3 Βόλεϊ – Προκριματικά (Γ): ΗΠΑ – Νότιος Κορέα Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
22:00 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
22:00 ET1 Ενόργανη Γυμναστική – Προκριματικά (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
22:09 NET Κολύμβηση – Τελικός: 400μ μικτή ατομική (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
22:30 NET Κολύμβηση – Ημιτελικοί: 100μ πρόσθιο (Α) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
22:40 NET Κολύμβηση – Τελικός: 4×100μ ελεύθερο (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012
23:00 ET1 Μπιτς Βόλεϊ – Προκριματικά (Γ) Ολυμπιακοί Αγώνες 2012