Χωρίς απρόοπτα και με αρκετά γκολ συνεχίστηκαν τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και η εικόνα σε κάθε κατηγορία

Προπαίδες 9η αγωνιστική  
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-1
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 0-4
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0-11
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ  ΙΩΝΙΑ 2000 1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 0-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΙΝΚΑ 0-2
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. 4-3
ΑΡΗΣ Σ. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤ. 6-0

  Βαθμολογία Β ΓΚΟΛ
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 23 27 3
2 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 22 45 10
3 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 20 34 15
4 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 19 37 5
5 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 18 27 9
6 ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 17 32 8
7 ΙΝΚΑ 17 23 10
8 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ* 14 40 10
9 ΙΩΝΙΑ 2000* 14 17 9
10 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 13 24 20
11 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 11 18 13
12 Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 10 21 33
13 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ 9 26 22
14 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ   6 15 36
15 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 6 23 58
16 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008* 4 3 44
17 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ (-2)* -2 7 69
18 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ (-4) -3 2 46

Η επόμενη αγωνιστική 10η
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.
ΙΩΝΙΑ 2000 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΡΗΣ Σ.
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

Τζούνιορ-1ος όμιλος 9η αγωνιστική  
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 3-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 3-7
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 1-1
ΙΩΝΙΑ 2000 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤ. 8-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. 2-0

  Βαθμολογία  Β ΓΚΟΛ
1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΟΥΔΑΣ* 24 56 14
2 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 18 30 23
3 ΙΩΝΙΑ 2000* 16 25 9
4 ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ* 14 33 14
5 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 14 19 14
6 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 13 28 28
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10 13 28
8 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 9 26 32
9 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ* 3 17 46
10 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 3 8 47

Η επόμενη αγωνιστική 10η
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝ.
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΙΩΝΙΑ 2000

Τζούνιορ-2ος όμιλος 9η αγωνιστική  
Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 6-3
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 0-1
ΑΡΗΣ Σ. ΑΣΠΙΔΑ 1-4

  Βαθμολογία  Β ΓΚΟΛ
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ 27 53 6
2 ΚΟΡΩΝΙΔΑ 21 39 16
3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 18 20 15
4 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 16 37 17
5 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 15 26 21
6 ΑΣΠΙΔΑ 14 21 20
7 Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 6 10 43
8 ΦΩΣΤΗΡΑΣ (-2) 5 16 23
9 Α.Ο. ΧΑΝΙΑ (-4) 3 14 23
10 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ (-2) -2 6 58

Η επόμενη αγωνιστική 10η 
ΑΣΠΙΔΑ Α.Ο. ΧΑΝΙΑ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
ΑΡΗΣ Σ. ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ

Προτζούνιορ 9η αγωνιστική  
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ ΙΩΝΙΑ 2000 2-4
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 0-1
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ. ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 4-1
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ ΙΝΚΑ 2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 4-0

  Βαθμολογία  Β ΓΚΟΛ
1 ΙΝΚΑ 25 37 13
2 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 24 55 9
3 ΔΟΞΑ ΠΑΧΙΑΝΩΝ 17 45 21
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ 17 52 26
5 ΙΩΝΙΑ 2000 17 64 31
6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΟΥΔΑΣ 13 25 21
7 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 6 17 54
8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 6 13 51
9 ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ (-2) 4 25 50
10 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 0 8 65

Η επόμενη αγωνιστική 10η 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
ΙΩΝΙΑ 2000 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΙΝΚΑ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ


Λευτέρης Αντωνακάκης