Ο ΕΣΑΚΕ έκανε γνωστά τα ονόματα των παικτών που θα συμμετέχουν στο 21ο All Star Game, το οποίο θα φιλοξενηθεί το σαββατοκύριακο 8 και 9 Μαρτίου στα Χανιά.

Παράλληλα γνωστοποίησε και το πρόγραμμα της γιορτής του μπάσκετ.

Αναλυτικά:

Οι κορυφαίοι Έλληνες παίκτες της Basket League ΟΠΑΠ θα αναμετρηθούν με τους κορυφαίους ξένους, στην κορύφωση του 21ου All Star Game που θα φιλοξενηθεί στα Χανιά στις 8 και 9 Μαρτίου.
Παράλληλα οι καλύτεροι νέοι παίκτες της λίγκας θα δώσουν τις δικές τους «μάχες». Φυσικά δεν λείπουν οι διαγωνισμοί τόσο στα τρίποντα όσο και στα καρφώματα.
Πριν από την αναμέτρηση GREEK STARS - THE REST OF THE WORLD οι αθλητές μπάσκετ με καρότσι θα προσφέρουν και φέτος το δικό του θέαμα στους θεατές που θα βρεθούν στο Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Κλαδισού.
 
ΑΓΩΝΑΣ GREEK STARS - THE REST OF THE WORLD
GREEK STARS TEAM
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΥ (ΑΡΗΣ)
ΜΑΪΚΛ ΜΠΡΑΜΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΠΑΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΪΡΕΛΗΣ (ΠΑΟΚ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΤΣΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΓΡΗΣ (ΠΑΟΚ)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΕΔΟΥΛΑΚΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΣΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΟΚ)
 
REST OF THE WORLD TEAM
ΕΡΙΚ ΜΑΚ ΚΟΛΟΥΜ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΝΤΙ ΤΖΕΪ ΚΟΥΠΕΡ (ΠΑΟΚ)
ΜΑΤ ΛΟΤΖΕΣΚΙ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΤΖΑΣΤΙΝ ΧΑΡΤ (ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEΑΝ)
ΤΖΕΪ ΚΟΒΑΝ ΜΠΡΑΟΥΝ (ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ)
ΤΟΝΙ ΚΡΟΚΕΡ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ)
ΓΙΟΝΑΣ ΜΑΤΣΙΟΥΛΙΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΠΑΤΡΙΚ ΓΙΟΥΙΝ ΤΖ. (ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES)
ΤΖΑΜΑΡΙΟ ΜΟΥΝ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΤΖΕΪΜΣ ΓΚΙΣΤ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΜΠΡΑΪΑΝΤ ΝΤΑΝΣΤΟΝ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΣΤΕΦΑΝ ΛΑΣΜΕ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)

ΑΓΩΝΑΣ RISING STARS – YOUNG STARS
RISING STARS 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
ΑΝΤΡΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΚΑΡΟΣ BW LUCY HOTEL)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΙΑΠΗΣ (ΠΑΟΚ)
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΕΜΠΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ BW LUCY HOTEL)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΚΟΠΟΥΛΙΔΗΣ (ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ)
ΝΙΚΟΣ ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΟΓΛΟΥ (ΑΡΗΣ)
ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ)
ΘΩΜΑΣ ΚΩΤΤΑΣ (ΠΑΟΚ)
ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ (4ο ΓΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΑΜΠΕΡΙΑΣ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN)
 
YOUNG STARS
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ (ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΝΙΑΡΗΣ (ΠΑΟΚ)
ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ (ΑΡΗΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ)
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΣΙΔΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ BW LUCY HOTEL)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΛΑΦΤΣΑΚΗΣ (ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΖΕΝΚΟΦ (ΑΡΗΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΥΛΑΚΗΣ (4ο ΓΕΝ.ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΑΜΠΕΡΙΑΣ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
 
ΕΠΙΤΕΛΕΙΑ
ΟΜΑΔΕΣ GREEK STARS & RISING STARS
MANAGERS: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΚΟΝΤΟΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ)
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ: ΜΑΡΚΟΣ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN), ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΕΡΕΜΕΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES)
ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ: ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN)
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ: ΔΕΡΜΑΝΗΣ ΠΑΡΗΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
 
ΟΜΑΔΕΣ REST OF THE WORLD & YOUNG STARS
MANAGERS: ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΟΔ), ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΟΥΛΟΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN)
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ), ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)
ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ (ΙΚΑΡΟΣ BW LUCY HOTEL)
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ (ΑΡΗΣ)
 
ΙΑΤΡΟΙ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΚΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
 
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ
ΕΡΙΚ ΜΑΚ ΚΟΛΟΥΜ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΤΖΕΪ ΚΟΒΑΝ ΜΠΡΑΟΥΝ (ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ)
ΣΑΣΑ ΒΑΣΙΛΙΕΒΙΤΣ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ)
ΜΑΡΚ ΚΑΡΤΕΡ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΔΑΣ (ΠΑΟΚ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΖΕΝΚΟΦ (ΑΡΗΣ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ (Α2, ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ ΝΕΩΝ
 
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ
ΝΤΙ ΤΖΕΪ ΣΤΕΦΕΝΣ (ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ)
ΤΖΕΪΜΣ ΓΚΙΣΤ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
ΤΡΕΒΙΣ ΣΙΜΠΣΟΝ (ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΒΑΠ)
ΤΖΑΜΑΡΙΟ ΜΟΥΝ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΚΕΝΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ (ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN)
ΤΟΝΙ ΚΡΟΚΕΡ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΓΚΟΥΝΑΣ (Α2, ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ ΝΕΩΝ
 
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΙΠΟΝΤΩΝ ΝΕΩΝ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΙΚΑΡΟΣ BW LUCY HOTEL)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΙΑΠΗΣ (ΠΑΟΚ)
ΝΙΚΟΣ ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ (ΑΕΝΚ ΔΗΜΟΥΛΑΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ (ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ)
 
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΡΦΩΜΑΤΩΝ  ΝΕΩΝ
ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΟΓΛΟΥ (ΑΡΗΣ)
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΛΑΦΤΣΑΚΗΣ (ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ)
 
ALL STAR GAME ΟΠΑΠ ΟΣΕΚΚ - ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ
ΟΜΑΔΑ: NIKOΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΕΡΕΤΟΣ (ΑΣΚΑ ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ)
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΑΚΗΣ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ)
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ (ΑΡΗΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΑΡΑΚΗΣ (ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΣΗΣ (ΠΑΣΚΑ)
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ (ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΗΣ  (ΠΑΣΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΙΩΡΑΣ ΒΑΪΟΣ
 
ΟΜΑΔΑ: ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΟΥΡΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ (ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ)
ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΜΠΙΤΟΥΖΗΣ (ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ’94)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΩΗΣ (ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΣΚΑ)
ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΗΣ (ΜΑΡΟΥΣΙ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ (ΠΑΣΚΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΟΡΔΥΛΗΣ (ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ)
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΛΕΞΙΔΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΣ)
ΑΤΝΑΝ ΧΑΜΑΝΤΙ (ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
Το πρόγραμμα του ALL STAR GAME ΟΠΑΠ 2014
Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014
13:00
Συνέντευξη Τύπου στο Κέντρο Αρχιτεκτονικής Μεσογείου (Κ.Α.Μ.) στα Χανιά
 
Σάββατο 8 Μαρτίου 2014
09-12.00
Τουρνουά 3on3 στο 1ο Γυμνάσιο Χανίων του Δήμου Χανίων
10:30
Επίσκεψη αθλητών και αντιπροσωπείας των διοργανωτών του ALL STAR GAME ΟΠΑΠ στο Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Ατόμων με ειδικές Ανάγκες (ΚΗΦΑΜΕΑ). Διεύθυνση : Λεωφ. Καραμαλή  37, Χανιά, Τηλέφωνο : 28210 94848
12.00 – 20.00
BASKET VILLAGE - Κεντρική είσοδος Δ.Κ.Γ. Κλαδισού
Επισκεφθείτε τις επίσημες μπουτίκ των ομάδων και τα περίπτερα Χορηγών. Εκδηλώσεις των ομάδων παρουσία αθλητών.
13:00
ALL STAR GAME ΟΠΑΠ Δημοσιογράφων
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Κλαδισού
16:00
ALL STAR GAME ΟΠΑΠ ΕΛΠΙΔΩΝ  (Novasports 1)
Δημοτικό Κλειστό Γυμναστήριο Κλαδισού
Διαγωνισμοί Καρφωμάτων και Τριπόντων
Παρουσιαστής ο Μάικ Φουντεδάκης
 
Κυριακή 9 Μαρτίου 2014
10:30
Επίσκεψη αθλητών και αντιπροσωπείας των διοργανωτών του ALL STAR GAME ΟΠΑΠ στο Κέντρο Ημερήσιας Φροντίδας Αυτιστικών Παιδιών ( ΚΗΦΑΠ) Μεγαλόχαρη Διεύθυνση : Δημητρίου Τζαγκαράκη 1, Χανιά, Τηλέφωνο : 28210 54717
12.00 – 20.00
BASKET VILLAGE - Κεντρική είσοδος Δ.Κ.Γ. Κλαδισού 
Επισκεφθείτε τις επίσημες μπουτίκ των ομάδων και τα περίπτερα Χορηγών. Εκδηλώσεις των ομάδων παρουσία αθλητών.
13:00
ALL STAR GAME ΟΠΑΠ ΜΠΑΣΚΕΤ με ΚΑΡΟΤΣΙ (ΟΣΕΚΚ)
15:30
Συναυλία του Χρήστου Χολίδη και του Μάνου Πυροβολάκη
16:00
ALL STAR GAME GREEK STARS – REST OF THE WORLD (Novasports 3)
Διαγωνισμοί Τριπόντων & Καρφωμάτων
Θεαματικά καρφώματα των Dunking Devils
Χορεύουν οι Greek Drops & οι ELITE AMAZONS
Παρουσιαστές οι: Άννα Πρέλεβιτς και Αντώνης Βλοντάκης



Flashnews.gr