Πραγματοποιήθηκε από το Πρωτοδικείο Ηρακλείου, η επίσημη ανακήρυξη του συνδυασμού με το όνομα «ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ». Οι 150 υποψήφιοι του συνδυασμού που κατέρχονται στις επερχόμενες Αυτοδιοικητικές εκλογές του Μαΐου είναι:

ΠΕΤΡΑΚΟΓΙΩΡΓΗ - ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ Υποψήφια Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΖΑΡΟΥ
1.ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4.ΣΗΦΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5.ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣIOΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΟΙΡΩΝ
1.ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΒΕΪΣΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4.ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ – ΡΗΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.ΚΑΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7.ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8.ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9.ΚΟΥΛΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
10.ΚΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11.ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12.ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
13.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14.ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15.ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΣΟΦΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17.ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
18.ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19.ΠΟΥΛΙΝΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20.ΣΕΡΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21.ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22.ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
23.ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
24.ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
25.ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
26.ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
1.ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2.ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
3.ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
6.ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
7.ΚΟΥΡΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9.ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΝΙΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
10.ΜΑΡΑΚΗ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
11.ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12.ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13.ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14.ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
15.ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16.ΣΑΪΤΗ – ΜΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
17.ΣΚΑΝΤΖΑΚΗ-ΚΑΛΛΙΟΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
18.ΣΠΕΤΣΩΤΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19.ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
20.ΦΑΣΟΜΥΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
21.ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
22.ΦΙΤΣΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΖΑΡΟΥ
1.ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3.ΛΕΜΟΝΑΚΗ – ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.ΛΙΤΙΝΑ – ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5.ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
6.ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Κοινότητα ΜΟΙΡΩΝ
1.ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2.ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ – ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4.ΠΕΤΡΑΚΗ – ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5.ΡΗΓΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6.ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
1.ΚΥΔΩΝΑΚΗ-ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΜΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4.ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ- ΜΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5.ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6.ΤΣΙΚΑΛΑΚΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΑΛΗΘΙΝΗΣ
1.ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
2.ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΑΝΤΙΣΚΑΡΙΟΥ
1.ΓΙΑΝΝΕΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
3.ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Τοπική Κοινότητα ΒΟΡΙΖΙΩΝ
1.ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2.ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΥΡΩΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα ΒΩΡΡΩΝ
1.ΓΚΑΛΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΝΤΑΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΓΑΛΙΑΣ
1.ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗ – ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΜΠΑΜΠΙΟΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3.ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
4.ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΓΡΗΓΟΡΙΑΣ
1.ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΜΑΡΩΝ
1.ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
2.ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4.ΧΑΤΖΑΚΗ – ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
1.ΝΙΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ
1.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2.ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3.ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΛΗΜΑΤΟΣ
1.ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2.ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΥΣΕ
1.ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΞΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΛΑΓΟΛΙΟΥ
1.ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΣΕΛΙΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΓΑΡΙΚΑΡΙΟΥ
1.ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2.ΓΚΕΒΙΖΟΥΔΗ – ΚΟΥΓΙΟΥΜΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4.ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα ΜΟΡΟΝΙΟΥ
1.ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3.ΡΕΜΙΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4.ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΡΙΟΥ
1.ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΤΥΡΑΚΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ
1.ΜΑΝΙΑΚΑΚΗ AΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2.ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΩΝΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3.ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4.ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ – ΣΑΡΙΔΑΚΗ EΛΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΩΝ
1.ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2.ΛΕΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3.ΜΟΥΣΑΔΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.ΠΑΥΛΙΔΗ – ΤΣΑΒΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΗΝΑ

Τοπική Κοινότητα ΠΙΤΣΙΔΙΩΝ
1.ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ
2.ΛΑΤΖΟΥΡΑΚΗ – ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ – ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα ΠΟΜΠΙΑΣ
1.ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3.ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΡΟΥΦΑ
1.ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΙΒΑ
1.ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
2.ΔΡΟΣΙΟΥ – ΔΑΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4.ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΩΝ
1.ΒΑΦΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2.ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3.ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4.ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

Τοπική Κοινότητα ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗΣ
1.ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2.ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ