Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση και των σταυρών των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων για τον Δήμο Ρεθύμνου.

Υπενθυμίζεται πως τα τελικά αποτελέσματα των συνδυασμών απο τις εκλογές της Κυριακής 18/5 είναι:

  • ΝΕΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ  12.047 - 47,01% 
  • ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΞΙΖΕΙΣ - ΝΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  7.737 - 30,19% 
  • ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ  4.301 - 16,78% 
  • ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ  775 - 3,02% 
  • ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ 769 - 3% 
Σύμφωνα με την δημοσιοποίηση της Περιφέρειας Κρήτης και με την επιφύλαξη της τελικής ανακήρυξης απο το Πρωτοδικείο, η σειρά κατάταξης των υποψηφίων είναι η εξής:

ΝΕΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ - 10 έδρες απο την 1η Κυριακή

ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.454
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.411
ΜΠΙΡΛΙΡΑΚΗ - ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΠΗ) 1.256
ΚΟΥΤΣΑΛΕΔΑΚΗ-ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 1.203
ΜΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.190
ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.190
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.122
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.119
ΠΑΠΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.035
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ- ΠΙΑΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1.034
ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 955
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 942
ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 923
ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 921
ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 918
ΚΙΑΓΙΑΣ ΔΡΑΚΟΣ 898
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 878
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 871
ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 793
ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ - ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 789
ΣΑΜΨΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 754
ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΝΩΣ 727
ΧΑΡΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 723
ΠΑΠΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 709
ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 668
ΜΟΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 646
ΜΠΙΡΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 570
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΟΘΩΝ 542
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 537
ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 534
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 522
ΚΛΑΔΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 506
ΜΠΑΜΙΑΚΗ - ΚΩΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 497
ΓΕΝΕΡΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 490
ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 477
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ - ΚΟΜΗΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 430
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 413
ΔΙΝΙΑΚΟΥ- ΚΡΥΟΒΡΥΣΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) 408
ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ - ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 371
ΧΑΤΖΑΚΗ- ΠΑΛΑΣΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) 355
ΜΑΥΡΑΚΗ - ΜΑΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 340
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 340
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 337
ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 317
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 287
ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 283
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 275
ΓΟΥΝΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 270
ΠΕΡΑΚΙ ΜΑΡΙΑ 266
ΓΑΛΕΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 248
ΒΟΛΤΥΡΑΚΗ-ΧΑΤΖΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 247
ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 242
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 231
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 222
ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 215
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 197
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 190
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 187
ΜΑΝΤΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 164
ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 142
ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 129
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 82

ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΞΙΖΕΙΣ - ΝΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 6 έδρες απο την 1η Κυριακή

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.476
ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) 1.315
ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ ΜΠΟΤΟΝΗΣ 1.086
ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 879
ΚΡΕΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 870
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) 764
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 738
ΓΑΛΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 665
ΡΕΪΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 663
ΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) 660
ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 615
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 595
ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 590
ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 562
ΜΠΡΟΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 498
ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΓΙΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 459
ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 456
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 397
ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ 396
ΒΕΡΝΑΔΟΣ ΠΟΘΗΤΟΣ 391
ΛΥΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 387
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ - ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) 377
ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) 375
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ 364
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ - ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 341
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 334
ΞΥΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 332
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 319
ΠΛΑΪΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 316
ΜΕΡΓΕΜΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 315
ΒΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 285
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 284
ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) 249
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 220
ΤΑΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 220
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) 217
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 214
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 204
ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 200
ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 191
ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ 188
ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 183
ΜΑΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 183
ΖΑΝΝΕΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 174
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ - ΤΡΙΠΟΛΙΤΑΚΗ ΒΛΑΣΙΑ 173
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 167
ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΕΛΩΝΗΣ) 157
ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 153
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 153
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 150
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) 142
ΖΑΧΑΡΑΚΗ - ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) 141
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 136
ΣΑΡΡΗ - ΜΠΑΛΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 132
ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 101
ΓΑΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 76
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 59
ΣΓΑΝΤΖΟΥ - ΣΠΙΘΟΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) 56
ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 53
ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 47
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44
ΧΑΙΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 44
ΑΡΓΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31

ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - 3 έδρες 
Εκλέγονται ο επικεφαλής του συνδυασμού και οι δύο πρώτοι σε σταυρούς Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 500
ΣΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 489
ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 435
ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 430
ΒΛΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 295
ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 286
ΠΟΛΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 281
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 273
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ 272
ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) 266
ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 263
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 258
ΕΡΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 245
ΚΟΥΝΟΥΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 231
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 226
ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 225
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ (ΕΥΑ) 219
ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 214
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 212
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 209
ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 200
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 198
ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 197
ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 192
ΠΛΟΥΜΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 189
ΠΕΣΒΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) 183
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 177
ΤΖΕΚΑΚΗ ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 166
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 164
ΜΑΓΙΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) 163
ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 163
ΓΛΥΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 154
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 153
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 151
ΣΑΡΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 142
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 140
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 138
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 136
ΦΛΕΣΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 131
ΗΛΙΑΚΗ ΒΟΛΑΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) 127
ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 124
ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 118
ΣΗΦΑΚΗ ΣΑΜΕΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 114
ΣΕΡΝΤΕΔΑΚΙ ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 110
ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 107
ΚΟΥΤΟΥΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 99
ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 96
ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 95
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 94
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 86
ΓΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 84
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 83
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ (ΑΓΓΕΛΙΚΗ) 83
ΓΚΑΛΛΑ ΒΕΡΒΕΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 75
ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 75
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 72
ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΕΥΑ 68
ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 68
ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 60
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 59
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 51
ΜΠΟΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44
ΝΙΑΡΧΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 42
ΜΠΟΛΑΚΗ ΒΑΛΛΕΡΓΑ ΕΛΕΝΗ 41
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40
ΣΚΛΗΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 39
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 38
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) 28
ΚΕΛΑΪΔΙΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 20

ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ - 1 έδρα
Εκλέγεται μόνο ο επικεφαλής του συνδυασμού

ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 153
ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 101
ΚΛΑΨΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 97
ΓΛΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 93
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 92
ΒΕΛΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 85
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 85
ΛΙΟΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 76
ΤΥΛΙΠΑΚΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ 70
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 64
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 63
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 59
ΔΑΒΑΡΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 58
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 53
ΚΥΜΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 45
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 43
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 36
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35
ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 32
ΜΠΟΥΝΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 32
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32
ΨΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 30
ΤΣΑΝΑΚΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 26
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 24
ΤΣΟΥΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24
ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23
ΣΜΠΙΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 23
ΦΡΑΙΣΤ ΓΙΕΛΕΝΑ 23
ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΑΝΟΥΡΙΑ 22
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 20
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 16
ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
ΚΟΚΟΝΑ ΣΟΦΙΑ 14
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13
ΠΛΑΤΟΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
ΔΕΡΒΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 11
ΧΟΛΕΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 10
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑ ΦΑΝΗ 4
ΔΑΜΟ ΓΙΑΝΝΗ 2

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗΣ - 1 έδρα
Εκλέγεται μόνο ο επικεφαλής του συνδυασμού

ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 119
ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 110
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95
ΔΑΚΑΝΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 85
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 83
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 82
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 71
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 67
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 67
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 66
ΔΑΝΔΟΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 55
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 54
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 51
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 49
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 46
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 43
ΚΛΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 39
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 38
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ 34
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 34
ΓΚΑΤΖΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 32
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 30
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29
ΚΑΛΟΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 26
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 24
ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 23
ΔΑΝΔΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 23
ΜΑΡΚΑΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 23
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΡΟΙΞΟΣ 23
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 22
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ- ΚΡΑΟΥΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 21
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
ΜΑΧΕΙΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 19
ΞΙΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19
ΧΑΤΖΗΡΑΦΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 19
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 18
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 16
ΤΣΙΛΕΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΗ 16
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 13
ΑΧΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 12
ΧΑΤΖΗΡΑΦΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 12
ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8