Στις 23 Αυγούστου θα ξεκινήσει ο φετινός... μαραθώνιος της Super League, με την κλήρωση να διεξάγεται το απόγευμα της Τρίτης (01/07).

Στην πρεμιέρα ο ΟΦΗ θα υποδεχθεί τον Παναιτωλικό, ενώ ο Εργοτέλης θα παίξει στη Νέα Σμύρνη με τον Πανιώνιο.

Με εκτός έδρας αποστολή στο Περιστέρι, με αντίπαλο τον Ατρόμητο, ξεκινάει τις υποχρεώσεις του ο Πλατανιάς, που έχει δύσκολο πρόγραμμα.

Η ενημέρωση της Super League για την κλήρωση:

«Η κλήρωση του πρωταθλήματος Super League ΟΠΑΠ 2014-2015 πραγματοποιήθηκε σήμερα στο πολιτιστικό και αθλητικό κέντρο ΔΑΪΣ, με την παρουσία εκπροσώπων των ομάδων που απαρτίζουν τη Super League, της πολιτικής ηγεσίας του υπουργείου Πολιτισμού και Αθλητισμού και πολλών άλλων προσωπικοτήτων από το χώρο του ποδοσφαίρου.
 
Ο απερχόμενος πρόεδρος της διοργανώτριας αρχής του κορυφαίου επαγγελματικού διασυλλογικού πρωταθλήματος της χώρας μας κ. Γιάννης Μώραλης άνοιξε την αυλαία της κλήρωσης και αναφέρθηκε διεξοδικά στον απολογισμό της αγωνιστικής περιόδου 2013-2014 αλλά και της διετούς θητείας του.
 
Το λόγο στη συνέχεια έλαβε ο νεοεκλεγείς πρόεδρος της Super League κ. Δημήτρης Αγραφιώτης, ο οποίος αναφέρθηκε στο μήνυμα ενότητας και σύμπνοιας που έδωσε η διοργανώτρια αρχή κατά τις σημερινές αρχαιρεσίες, οι οποίες ανέδειξαν ομόφωνα τον ίδιο στη θέση του προέδρου και τον κ. Στράτο Σωπήλη στη θέση του αναπληρωτή προέδρου.
 
Ο υφυπουργός  Αθλητισμού κ. Γιάννης Ανδριανός, συνεχάρη τη νεοεκλεγείσα διοίκηση της Super League και ευχήθηκε καλή επιτυχία στο έργο τους. Το μέλος του Δ.Σ. της ΕΠΟ κ. Γιάννης Οικονομίδης, ευχήθηκε σε όλες τις ομάδες καλή επιτυχία στο νέο Πρωτάθλημα, ενώ ο διευθύνων σύμβουλος της Forthnet/NOVA κ. Πάνος Παπαδόπουλος στην τοποθέτησή του αναφέρθηκε στη στρατηγικής σημασίας συμφωνία του αποκλειστικού τηλεοπτικού μεταδότη των αγώνων της Super League με τη διοργανώτρια αρχή και τις ΠΑΕ που την απαρτίζουν, αλλά και στις εκπλήξεις που επιφυλάσσει η FORTHNET/Nova σε όλους τους φιλάθλους τηλεθεατές τη νέα αγωνιστική περίοδο που ξεκινά στις 23 Αυγούστου.
 
Μια σειρά ενεργειών που πραγματοποιήθηκαν υπό την αιγίδα της Super League κατά τη διάρκεια της περασμένης αγωνιστικής περιόδου ήταν η επόμενη θεματική ενότητα της κλήρωσης. Οι ενέργειες Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης, όπως η εθελοντική αιμοδοσία, η πρωτοβουλία διανομής δώρων στα παιδιά, μέσα από την ενέργεια «ένα παιχνίδι για τα παιδιά», αλλά και το διεθνές συνέδριο «FootbALLabout», το οποίο διοργανώθηκε με μεγάλη επιτυχία για δεύτερη συνεχή χρονιά, η έκθεση αθλητικού εξοπλισμού «FootbALLabout Sports Expo», η οποία για πρώτη φορά διεξάχθηκε στο πλαίσιο του Διεθνούς Συνεδρίου, η Γενική Συνέλευση της  EPFL, της Ένωσης Ευρωπαϊκών Λιγκών, η οποία φιλοξενήθηκε για πρώτη φορά στην Ελλάδα, η παραγωγή των ντοκιμαντέρ «Μια Πόλη, μια Ομάδα, η Ομάδα μου», το πιλοτικό πρόγραμμα ευαισθητοποίησης στο «ευ αγωνίζεσθαι» και στο σεβασμό στον αντίπαλο και τους κανόνες του παιχνιδιού και άλλες δραστηριότητες σηματοδότησαν την ενεργή παρουσία της διοργανώτριας αρχής και στην κοινωνία, η οποία θα συνεχιστεί με αμείωτο ρυθμό και την επόμενη αγωνιστική περίοδο.
 
Η επίσημη μπάλα του Πρωταθλήματος ΟΠΑΠ για το νέα αγωνιστική περίοδο θα είναι η adidas brazuca, η οποία «πρωταγωνιστεί» στα γήπεδα του Παγκοσμίου Κυπέλλου στη Βραζιλία.
 
Ο ποδοσφαιρικός χάρτης της νέας αγωνιστικής περιόδου καλύπτει όλη την επικράτεια, από την ακριτική Θράκη, μέχρι την Κρήτη και από την Κέρκυρα μέχρι τη Μυτιλήνη, καταδεικνύοντας το μεγάλο γεωγραφικό εύρος του Πρωταθλήματος Super League ΟΠΑΠ 2014-2015.
 
Ο φετινός ποδοσφαιρικός "Μαραθώνιος" θα ξεκινήσει στις 23 Αυγούστου 2014 και θα ολοκληρωθεί στις 3 Μαϊου 2015, ενώ τα play off θα ξεκινήσουν στις 13 Μαϊου και θα ολοκληρωθούν στις 31 Μαϊου του 2015.
 
Την κλήρωση πραγματοποίησε ο γενικός διευθυντής της Super League κ. Μιχάλης Αναγνώστου, με τους αρχηγούς των πρωταθλητών στα πρωταθλήματα υποδομής Κ15, Κ17 και Κ20, τον ποδοσφαιριστή της Κ15 του Ολυμπιακού Δημήτρη Σκαφίδα,  τον ποδοσφαιριστή της Κ17 της SKODA Ξάνθη Ραφαήλ Μελισσόπουλο και τον ποδοσφαιριστή της Κ20 του ΠΑΟΚ Νίκο Βασαϊτη.»

Δείτε το πρόγραμμα ανά αγωνιστική:
 
1η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

2η Αγωνιστική
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

6η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

8η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

10η Αγωνιστική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.

11η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - Α.Ο.Κ.

12η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Κ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

15η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

16η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

17η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18η Αγωνιστική
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

19η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.
Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

20η Αγωνιστική
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ
Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

21η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

22η Αγωνιστική
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

23η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

25η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

27η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.
Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ

28η Αγωνιστική
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.

29η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ.

30η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

31η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

32η Αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

33η Αγωνιστική
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

34η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.