Το σαββατοκύριακο (09 και 10/01) υπάρχει πλήρης δράση στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΧ, με το ντέρμπι κορυφής, στον όμιλο τίτλου της Α’ Κατηγορίας να ξεχωρίζει.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία:

Α’ Κατηγορία (6η αγωνιστική)
Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (15:00)

Ποσειδών Τσικαλαριών-Δόξα Παχιανών στη Σούδα
Αλεξόπουλος (Καντεράκη-Παναγόπουλος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμβάρι
Σινιοράκης (Λογαρίδης-Κομισοπούλου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Πανακρωτηριακός-Άρης Σούδας στα Καθιανά
Μπερτάκης (Μαρνέζος-Μαρινάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κεραμειά-ΙΝΚΑ στα Νεροκούρου
Ούτας (Δαράκης-Σαρικάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Άρης Βουκολιών-Ίκαρος Μουρνιών στον Ταυρωνίτη
Γιουματζίδης (Τσιλίκας-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Όμιλος Παραμονής
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (15:00)

Αστέρας Μανολιόπουλου-ΔΑΑΟΧ στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Κουρκουμελάκης (Μαρκετάκης-Διαμαντής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Ασπίδα-Κορωνίδα στον Ναύσταθμο
Κασσελάκης (Κατσαρός-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (10:30)
Ιδομενέας-Ηρακλής Νεροκούρου στους Αγ. Αποστόλους
Γ. Γιαννουλάκης (Κολοκοτρώης-Μπαταγκιώνη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Απόλλων-Τιτάν στη Σούδα
Γιουματζίδης (Πετεινάτος-Σφακιανάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (15:00)
Παλαιόχωρα-Ροδωπού στην Παλαιόχωρα
Π. Τσαγκαράκης (Μπραουδάκης-Ροδουσάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Β’ Κατηγορία (15η αγωνιστική)
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (15:00)

Γρανίτης-Φωστήρας στην Αγ. Μαρίνα
Γ. Γιαννουλάκης (Μαραγκάκης-Ροδουσάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Κρ. Αστέρας-Άμιλλα στη Μοναχή Ελιά
Αναστασάκης (Στ. Αποστολάκης-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (10:30)
Α.Ε. Κυδωνίας-Χάλης στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Κασσελάκης (Τσιλίκας-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (15:00)
Θύελλα Καλ.-Σφακιά στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Σφακιανάκης (Στ. Αποστολάκης-Κατσαρός)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Α.Π. Σούδας-Παγχανιακός στη Σούδα
Δαράκης (Αναστασάκης-Μαρκετάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Ένωση Θ.Κ.-Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών στα Καθιανά
Κουρκουμελάκης (Βερυκάκης-Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Δάφνη-Περιβόλια στον Εμπρόσνερο
Ούτας (Παναγόπουλος-Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Γ’ Κατηγορία (7η αγωνιστική)
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (15:00)

Νέος Κισσαμικός-Υρτακίνα στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Π. Τσαγκαράκης (Κολοκοτρώνης-Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Τετάρτη 13 Ιανουαρίου (15:00)
Πέργαμος-Τάλως στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Παναγόπουλος (Μπαντά-Σαρικάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Αστέρας Χαλέπας-Νέος Ηρακλής στη Μοναχή Ελιά
Λογαρίδης (Ροδουσάκης-Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος