Η τελευταία αγωνιστική του πρώτου γύρου (9η) διεξάγεται το σαββατοκύριακο 30 και 31 Ιανουαρίου σε όμιλο τίτλου και παραμονής της Α’ Κατηγορίας της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Η Β’ ΕΠΣΧ συνεχίζεται με τη 18η αγωνιστική, ενώ η 10η αγωνιστική θα διεξαχθεί στη Γ’ Κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ Κατηγορία-9η αγωνιστική
Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 30 Ιανουαρίου (15:00)

Ποσειδώνας Τσικαλαριών-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Γ. Γιαννουλάκης (Στ. Αποστολάκης-Κατσαρός)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Σπάθα-Άρης Βουκολιών στο Κολυμβάρι
Π. Τσαγκαράκης (Μαρνέζος-Πατεράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Κεραμειά-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Σινιοράκης (Αναστασάκης-Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (10:30)
Άρης Σούδας-Δόξα Παχιανών στη Σούδα
Π. Τσαγκαράκης (Κατσαρός-Πετεινάτος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Ίκαρος Μουρνιών-Μινώταυρος στα Νεροκούρου
Αλεξόπουλος (Δαράκης-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Όμιλος Παραμονής
Σάββατο 30 Ιανουαρίου (15:00)

Αστέρας Μανολιόπουλου-Ηρακλής Νεροκούρου στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Κασσελάκης (Παναγόπουλος-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Ιδομενέας-Ασπίδα στους Αγ. Αποστόλους
Αλεξόπουλος (Κεζέμπογλου-Μπαταγκιώνη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (15:00)
Τιτάν-Ροδωπού στο Νιο Χωριό
Γ. Γιαννουλάκης (Χάμπας-Καντανολέων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Παλαιόχωρα-Απόλλων στην Παλαιόχωρα
Κανελάκης (Σαρικάκη-Ροδουσάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κορωνίδα-ΔΑΑΟΧ στον Βάμο
Αλεξόπουλος (Πετεινάτος-Δαράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Β’ Κατηγορία-18η αγωνιστική
Κυριακή 31 Ιανουαρίου (10:30)

Α.Ε. Κυδωνίας-Α.Π. Σούδας στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Γ. Γιαννουλάκης (Χάμπας-Διαμαντής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Γρανίτης-ΕΘΚ στην Αγ. Μαρίνα
Κουκουράκης (Καντανολέων-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Χάλης-Άμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
Κουρκουμελάκης (Στ. Αποστολάκης-Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Ποσειδών Καμ./Ραπ.-Παγχανιακός στο Κολυμβάρι
Κανελάκης (Ροδουσάκης-Σαρικάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (15:00)
Φωστήρας-Κρ. Αστέρας στα Νεροκούρου
Κουκουράκης (Κατσαρός-Διαμαντής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Σφακιά-Περιβόλια στο Φραγκοκάστελο
Ούτας (Γαλάνης-Τσιλίκας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Θύελλα Καλ.-Άπτερα στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Κουρκουμελάκης (Βερυκάκης-Στ. Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Γ’ Κατηγορία-10η αγωνιστική
Σάββατο 30 Ιανουαρίου (15:00)

Αστέρας Χαλέπας-Τάλως στη Μοναχή Ελιά
Δαράκης (Κουρκουμελάκης-Σαρικάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Νέος Κισσαμικός-Νέος Ηρακλής στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Μπραουδάκης (Καντανολέων-Διαμαντής)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Τετάρτη 3 Φεβρουαρίου (15:00)
Πέργαμος-Ίκαρος Ταυρ. στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Παναγόπουλος (Σινιοράκης-Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης