Μπορεί να μην υπάρχει αγωνιστική δράση σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία το σαββατοκύριακο λόγω του χορού της ΕΠΣΧ αλλά θα διεξαχθούν κανονικά τα πρωταθλήματα υποδομής.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΑΝ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΑΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΧΑΜΠΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΡΗΣ Σ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΑΣΤΕΡΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΙΝΚΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΙΝΚΑ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ. 09.30 FAIR PLAY ΔΑΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 FAIR PLAY ΔΑΡΑΚΗΣ 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΔΑΑΟΧ 11.30 FAIR PLAY ΔΑΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΙΝΚΑ 11.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 CALCETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΛΕΟΝΤΕΣ 11.30 CACLETTO ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ