Αρχίζει ξανά η δράση σε Α’, Β’, Γ’ Κατηγορία, πρωταθλήματα Παίδων και Νέων της ΕΠΣΧ, μετά τη διακοπή για την ετήσια εκδήλωση της Ένωσης, ενώ διεξάγεται η 15η αγωνιστική στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Α’ Κατηγορία-12η αγωνιστική
Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου (15:00)

Σπάθα-Ίκαρος Μ. στο Κολυμβάρι
Μπερτάκης (Κομισοπούλου-Χάμπας)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Ποσειδώνας Τσικ.-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Γ. Γιαννουλάκης (Πετεινάτος-Μαρινάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Δόξα Παχ.-Κεραμειά στη Μοναχή Ελιά
Κουρκουμελάκης (Καλφάκης-Στρατιδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Μινώταυρος-Άρης Βουκ. στις Μουρνιές
Γιουματζίδης (Παναγόπουλος-Σινιοράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (15:00)
Άρης Σ.-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Χρυσός (Καλφάκης-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης

Όμιλος Παραμονής
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (10:30)

Αστέρας Μαν.-Ασπίδα στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Χρυσός (Ροδουσάκης-Κουκουράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας στους Αγ. Αποστόλους
Μπερτάκης (Μαρκετάκης-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (15:00)
Ροδωπού-Απόλλων στο Κολυμβάρι
Χρ. Γιαννουλάκης (Στρατιδάκης-Καντανολέων)

Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. στον Βάμο
Γ. Γιαννουλάκης (Στ. Αποστολάκης-Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Παλαιόχωρα-Τιτάν στην Παλαιόχωρα
Κασσελάκης (Μαρνέζος-Παναγόπουλος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

Β’ Κατηγορία-21η αγωνιστική
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου (15:00)

Άμιλλα-Α.Π. Σούδας στον Ταυρωνίτη
Ούτας (Κατσαρός-Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Χάλης-Φωστήρας στους Αγ. Αποστόλους
Κανελάκης (Μαρνέζος-Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (10:30)
Περιβόλια-Θύελλα Καλ. στη Μοναχή Ελιά
Κανελάκης (Σαρικάκη-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Ποσειδών Καμ./Ραπ.-Α.Ε. Κυδωνίας στο Κολυμβάρι
Χρ. Γιαννουλάκης (Στρατιδάκης-Καντανολέων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Άπτερα-Δάφνη στη Σούδα
Κουρκουμελάκης (Μπαντά-Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (15:00)
Παγχανιακός-Γρανίτης στους Αγ. Αποστόλους
Κουκουράκης (Χάμπας-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Κρ. Αστέρας-Ένωση Θ.Κ. στη Μοναχή Ελιά
Π. Τσαγκαράκης (Μαρκετάκης-Κατσαρός)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Γ’ Κατηγορία-13η αγωνιστική
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου (15:00)

Αστέρας Χαλ.-Πέργαμος στην Αγ. Μαρίνα
Αναστασάκης (Κολοκοτρώνης-Στ. Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Σάββατο 27 Φεβρουαρίου (16:00)
Νέος Κισσαμικός-Τάλως στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Καντανολέων (Π. Τσαγκαράκης-Πατεράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (15:00)
Ίκαρος Ταυρ.-Υρτακίνα στον Ταυρωνίτη
Μπραουδάκης (Κωσταμένα-Πατσουράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"-21η αγωνιστική
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου (13:30)

ΙΝΚΑ-Ηρακλής Νερ. στους Αγ. Αποστόλους
Μπαντά (Μαρνέζος-Μπραουδάκη)

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (09:00)
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμβάρι
Στρατιδάκης (Καντανολέων-Χρ. Γιαννουλάκης)

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (13:30)
Δόξα Παχ.-Γρανίτης στους Αγ. Αποστόλους
Χάμπας (Γαλάνης-Κουκουράκης)

Α.Ο. Χανιά-Ένωση Θ.Κ. στη Μοναχή Ελιά
Κατσαρός (Μαρκετάκης-Α. Χατζηδάκης)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"-12η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου (13:30)

Σπάθα-Περιβόλια στο Κολυμβάρι
Χάμπας (Μπερτάκης-Κομισοπούλου)

Δόξα Παχ.-Πλατανιάς στη Μοναχή Ελιά
Στρατιδάκης (Κωσταμένα-Ασκιανάκη)

Μινώταυρος-Κισσαμικός στις Μουρνιές
Παναγόπουλος (Χατζηδάκης-Πατσουράκης)

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (13:30)
Α.Π. Σούδας-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Κανελάκης (Μπραουδάκη-Ασκιανάκη)

2ος όμιλος
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (09:00)

ΔΑΑΟΧ-Ιδομενέας στους Αγ. Αποστόλους
Μαρκετάκης (Χατζηδάκης-Μωραΐτης)

Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (13:30)
Ροδωπού-Κρ. Αστέρας 0-3 α.α.

Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. στον Βάμο
Στ. Αποστολάκης (Κολοκοτρώνης-Γ. Γιαννουλάκης)

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΩΡΑΊΤΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΤΙΤΑΝ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΔΑΑΟΧ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΝΚΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. 
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΧΑΜΠΑΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΧΑΜΠΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΧΑΜΠΑΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 09.30 FAIR PLAY ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 FAIR PLAY ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 11.30 FAIR PLAY ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΙΝΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ 
ΑΡΗΣ Σ.-ΤΙΤΑΝ 11.30 ARENA ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 CALCETTO ΜΠΑΝΤΑ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 CALCETTO ΜΠΑΝΤΑ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 CALCETTO ΜΠΑΝΤΑ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ