Λόγω της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Χανίων γνωστοποίησε τους ορισμούς διαιτητών των τοπικών πρωταθλημάτων την Πέμπτη.
Το σπουδαίο ντέρμπι του ομίλου τίτλου της Α’ Κατηγορίας, Άρης Σούδας-Πανακρωτηριακός, θα διευθύνει ο Αντώνης Σινιοράκης, που ορίστηκε διαιτητής και στο κυριακάτικο ντέρμπι της Β’ ΕΠΣΧ, Α.Ε. Κυδωνίας-Γρανίτης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Α’ Κατηγορία-15η αγωνιστική
Όμιλος τίτλου
Σάββατο 26 Μαρτίου (15:00)
Δόξα Παχ.-Ποσειδώνας Τσικ. στη Μοναχή Ελιά
Αλεξόπουλος (Σαρικάκη-Πατεράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης
Μινώταυρος-Σπάθα στις Μουρνιές
Μπερτάκης (Κουρκουμελάκης-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης
Άρης Σ.-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Σινιοράκης (Αναστασάκης-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης
ΙΝΚΑ-Κεραμειά στους Αγ. Αποστόλους
Χρ. Γιαννουλάκης (Παναγόπουλος-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης
Ίκαρος Μ.-Άρης Βουκολιών στα Νεροκούρου
Γιουματζίδης (Καλφάκης-Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου
Όμιλος παραμονής
Σάββατο 26 Μαρτίου (15:00)
Κορωνίδα-Ασπίδα στον Βάμο
Κασσελάκης (Κομισοπούλου-Κεζέμπογλου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Θεοδωρίδης
Κυριακή 27 Μαρτίου (10:30)
Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
Χρ. Γιαννουλάκης (Μπαταγκιώνη-Κατσαρός)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης
Κυριακή 27 Μαρτίου (15:00)
ΔΑΑΟΧ-Αστέρας Μαν. στους Αγ. Αποστόλους
Δαράκης (Σαρικάκη-Στ. Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης
Ροδωπού-Παλαιόχωρα στο Κολυμβάρι
Χρυσός (Κατσαρός-Καντανολέων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης
Τιτάν-Απόλλων στο Νιο Χωριό
Κουρκουμελάκης (Αναστασάκης-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου
Β’ Κατηγορία-24η αγωνιστική
Κυριακή 27 Μαρτίου (10:30)
Περιβόλια-Άπτερα στη Μοναχή Ελιά
Γ. Γιαννουλάκης (Καντανολέων-Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δεδότσης
Άμιλλα-Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών στον Ταυρωνίτη
Μπερτάκης (Μαρκετάκης-Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης
Ένωση Θ.Κ.-Χάλης στα Καθιανά
Χρυσός (Ροδουσάκης-Αλεξόπουλος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος
Α.Π. Σούδας-Φωστήρας στη Σούδα
Κουκουράκης (Στ. Αποστολάκης-Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης
Κυριακή 27 Μαρτίου (15:00)
Α.Ε. Κυδωνίας-Γρανίτης στον Αλικιανό
Σινιοράκης (Κουκουράκης-Κανελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης
Δάφνη-Σφακιά στον Εμπρόσνερο
Χρ. Γιαννουλάκης (Παναγόπουλος-Πατσουράκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης
Κρ. Αστέρας-Παγχανιακός στη Μοναχή Ελιά
Γ. Γιαννουλάκης (Καντεράκη-Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης
Πρωτάθλημα Παίδων-“Σχοινάς Τηλέμαχος”
15η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 26 Μαρτίου (13:30)
Μινώταυρος-Σπάθα στις Μουρνιές
Μπραουδάκης (Κουρκουμελάκης-Α. Χατζηδάκης)
Α.Π. Σούδας-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Κανελάκης (Μπραουδάκη-Μωραΐτης)
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς στους Αγ. Αποστόλους
Παναγόπουλος (Ντοβλιάτωφ-Πατσουράκης)
Περιβόλια-Κισσαμικός στα Νεροκούρου
Βερυκάκης (Καλφάκης-Ασκιανάκη)
2ος όμιλος
Κυριακή 27 Μαρτίου (09:00)
Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
Βερυκάκης (Καλφάκης-Ντοβλιάτωφ)
Κυριακή 27 Μαρτίου (13:30)
ΔΑΑΟΧ-Α.Ε. Κυδωνίας στους Αγ. Αποστόλους
Στ. Αποστολάκης (Σαρικάκη-Ντοβλιάτωφ)
Πρωτάθλημα Νέων “Συγγελάκης Ιωάννης”
Κυριακή 27 Μαρτίου (09:00)
Περιβόλια-Ιδομενέας στη Μοναχή Ελιά
Γαλάνης (Κόκκαλης-Α. Χατζηδάκης)
ΕΘΚ-ΙΝΚΑ στα Καθιανά
Ροδουσάκης (Αλεξόπουλος-Μωραΐτης)
Α.Π. Σούδας-Ηρακλής Νερ. στη Σούδα
Λογαρίδης (Στ. Αποστολάκης-Ασκιανάκη)
Κυριακή 27 Μαρτίου (13:30)
Μινώταυρος-Γρανίτης στον Αλικιανό
Κουκουράκης (Κανελάκης-Σινιοράκης)
Α.Ο. Χανιά-Δόξα Παχ. στη Μοναχή Ελιά
Μπραουδάκης (Καντεράκη-Μπραουδάκη)
Πρωταθλήματα Υποδομής-19η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/3/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΡΗΣ Σ. 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΔΑΑΟΧ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΩΦ
ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΙΝΚΑ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.