Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά με πρωτοβουλία του Arena Football Club θα πραγματοποιηθεί τουρνουά ακαδημιών στη μνήμη του Σπύρου Αμαραντίδη, που έφυγε πρόωρα από τη ζωή τον Ιούλιο του 2014.

Σύμφωνα με το πρόγραμμα που ανακοίνωσαν οι διοργανωτές το τουρνουά θα διαρκέσει 4 με 6 Μαΐου και θα διεξαχθεί στα γήπεδα Αγίας Μαρίνας και Arena, με τη συμμετοχή ποδοσφαιριστών γεννηθέντων 2002-03, 2004-05, 2006-07 και 2008-09.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΜ.
ΗΛΙΚΙΑ
ΟΜ.
ΑΓΩΝΑΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
10.00πμ
04/05/16
2002/2003
Α
ΔΑΑΟΧ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
11.30πμ
04/05/16
2002/2003
Α
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ -ΟΜ4
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
13.00μμ
04/05/16
2002/2003
Β
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ CALCETTO
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
17.00μμ
04/05/16
2002/2003
Β
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΟΜ4
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
08.00πμ
05/05/16
2002/2003
Α
ΔΑΑΟΧ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
09.30πμ
05/05/16
2002/2003
Β
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
11.00πμ
05/05/16
2002/2003
Α
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΟΜ4
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
12.30μμ
05/05/16
2002/2003
Β
ΔΟΞΑ CALCETTO-ΟΜ4
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
17.00μμ
05/05/16
2002/2003
Α
ΔΑΑΟΧ-ΟΜ4
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
18.15μμ
05/05/16
2002/2003
Α
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
19.30μμ
05/05/16
2002/2003
Β
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΟΜ4
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
20.45μμ
05/05/16
2002/2003
Β
ΔΟΞΑ CAL.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
09.00πμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ.
4ος-4ος
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
10.30πμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ.
3ος-3ος
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
12.00μμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ.
2ος-2ος
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
13.30μμ
06/05/16
2002/2003
ΚΑΤ.
1ος-1ος
 
 
 
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΗΛΙΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ
ARENA
10.00πμ
04/05/16
2008/2009
Α
ΔΑΑΟΧ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
ARENA
11.30πμ
04/05/16
2008/2009
Β
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ARENA
13.00μμ
04/05/16
2008/2009
Α
LIDO – ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
14.30μμ
04/05/16
2008/2009
Β
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΟΣΦΠ Χ.
ARENA
08.00πμ
05/05/16
2008/2009
Α
ΔΑΑΟΧ-LIDO
ARENA
09.30πμ
05/05/16
2008/2009
Β
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
11.00πμ
05/05/16
2008/2009
Α
ΟΣΦΠ ΡΕΘ. –ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
12.30μμ
05/05/16
2008/2009
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΣΦΠ Χ.
ARENA
17.00μμ
05/05/16
2008/2009
Α
ΟΣΦΠ ΡΕΘ. –LIDO
ARENA
18.15μμ
05/05/16
2008/2009
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
19.30μμ
05/05/16
2008/2009
Α
ΔΑΑΟΧ-ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
20.45μμ
05/05/16
2008/2009
Β
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΟΣΦΠ Χ.
ARENA
09.00πμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4ος-4ος
ARENA
10.30πμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
3ος-3ος
ARENA
12.00μμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2ος-2ος
ARENA
13.30μμ
06/05/16
2008/2009
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ος-1ος
 
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΗΛΙΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ
ARENA
09.00πμ
04/05/16
2004/2005
Α
ΔΑΑΟΧ-Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
ARENA
10.00πμ
04/05/16
2004/2005
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΟΣΦΠ ΡΕΘ.
ARENA
13.00μμ
04/05/16
2004/2005
Α
ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA
14.00μμ
04/05/16
2004/2005
Β
ΑΡΗΣ Σ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
17.00μμ
04/05/16
2004/2005
Α
ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
18.00μμ
04/05/16
2004/2005
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
19.00μμ
04/05/16
2004/2005
Α
Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA
09.00πμ
05/05/16
2004/2005
Β
ΟΣΦΠ-ΡΕΘ. – ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
13.00μμ
05/05/16
2004/2005
Α
ΔΑΑΟΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA
14.00μμ
05/05/16
2004/2005
Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
15.00μμ
05/05/16
2004/2005
Α
Α.Ο. ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
16.00μμ
05/05/16
2004/2005
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΑΡΗΣ Σ.
ARENA
08.00πμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4ος-4ος
ARENA
10.00πμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
3ος-3ος
ARENA
12.00μμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2ος-2ος
ARENA
14.00μμ
06/05/16
2004/2005
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ος-1ος
 
 
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΗΛΙΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΩΝΑΣ
ARENA
11.00πμ
04/05/16
2006/2007
Α
ΔΑΑΟΧ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ARENA
12.00μμ
04/05/16
2006/2007
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ-LIDO
ARENA
15.00μμ
04/05/16
2006/2007
Α
ΠΑΝΟΜ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
16.00μμ
04/05/16
2006/2007
Β
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ARENA
20.00μμ
04/05/16
2006/2007
Α
ΔΑΑΟΧ-ΠΑΝΟΜ
ARENA
10.00πμ
05/05/16
2006/2007
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
11.00πμ
05/05/16
2006/2007
Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
12.00μμ
05/05/16
2006/2007
Β
LIDO-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ARENA
17.00μμ
05/05/16
2006/2007
Α
ΔΑΑΟΧ-ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΣ
ARENA
18.00μμ
05/05/16
2006/2007
Β
ΟΣΦΠ ΡΕΘ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ARENA
19.00μμ
05/05/16
2006/2007
Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΟΜ
ARENA
20.00μμ
05/05/16
2006/2007
Β
LIDO-ΓΡΑΝΙΤΗΣ
ARENA
09.00πμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
4ος-4ος
ARENA
11.00πμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
3ος-3ος
ARENA
13.00μμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
2ος-2ος
ARENA
15.00μμ
06/05/16
2006/2007
ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1ος-1ος