Η 8η –και προτελευταία της α’ φάσης- αγωνιστική παρουσιάζει μεγάλο ενδιαφέρον στην Α’ Κατηγορία, αφού είναι… ανοιχτά τέσσερα εισιτήρια σε κάθε όμιλο για τον όμιλο τίτλου.

Στη Β’ Κατηγορία ξεχωρίζει το ματς Δάφνη-Φωστήρας, ενώ σέντρα υπάρχει και στη Γ’ Κατηγορία.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 19-11-2016 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΔΑΡΑΚΗΣ
ΠΑΡ: ΒΑΣΣΑΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΣΟΥΔΑ  
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ Σ. ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ              
ΟΥΤΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ    
ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΝ/ΚΟΣ Μ.ΕΛΙΑ 
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.      
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΑΟΧ-ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π. ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΜΑΝ. ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ     
ΚΑΟΥΚΗΣ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΙΛΛΑ-ΤΑΛΩΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΣΑΡΙΚΑΚΗ
ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016 10.30
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΠΤΕΡΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΛΕΤΤΑΣ

ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ  ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΧΑΛΗΣ Μ. ΕΛΙΑ 
ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20-11-2016 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΞΑ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. Μ. ΕΛΙΑ
ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΔΑΡΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΓΑΛΑΝΗΣ
ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΣΠΑΘΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π. ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΣΟΥΔΑ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝΩΣΗ Θ.Κ-ΤΙΤΑΝ ΚΑΘΙΑΝΑ
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΣΦΑΚΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ
ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΚΑΟΥΚΗΣ

ΔΑΦΝΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. ΜΠΑΝΤΑ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΥΡΤΑΚΙΝΑ-ΠΕΡΓΑΜΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ    
ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

Ν. ΣΑΜΨΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ Ν.ΧΩΡΙΟ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ Κ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 23-11-2016 15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ Μ.ΕΛΙΑ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ.