Ποδαρικό… στο 2017 κάνουν οι ομάδες των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Χανίων, με πλήρη αγωνιστική δράση σε Α’, Β’, Γ’ Κατηγορία, Παίδες και Νέους.

Αντίθετα λόγω των κακών καιρικών συνθηκών η Ένωση αποφάσισε να αναβληθούν οι αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής. Στην Α’ Κατηγορία διεξάγεται η 4η αγωνιστική, στη Β’ η 13η και στη Γ’ η 6η.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 7 Ιανουαρίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου

Κρ. Αστέρας-Αρης Σ. στη Μ. Ελιά
Χρ. Γιαννουλάκης (Ροδουσάκης – Αρχοντάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Μινώταυρος -Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές
Κουκουράκης (Κομισοπούλου – Κωσταμένα)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

Κoρωνίδα - Σπάθα στον Βάμο
Π. Τσαγκαράκης (Τσιλίκας – Καντανολέων)
Παρατηρητής διαιτησίας: Βασσάλος

Όμιλος Παραμονής
Κεραμειά - Ηρακλής Ν. στα Νεροκούρου
Χρυσός (Κεζέμπογλου – Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Ασπίδα - Ποσειδών Τσ. στον Ναύσταθμο
Γ. Γιαννουλάκης (Πετεινάτος – Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Ποσειδών Κ.Ρ. - Θύελλα Καλ. στο Κολυμπάρι
Ούτας (Μαρνέζος – Μπραουδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Αγγελάκης

Β’ Κατηγορία
ΑΠ Σούδας - Τιτάν στη Σούδα
Παναγόπουλος (Α. Χατζηδάκης – Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κ. Κανελάκης

Κυριακή 8 Ιανουαρίου (10:30)
Β’ Κατηγορία

Ιδομενέας - Ενωση Θ.Κ. στους Αγ. Αποστόλους
Μπερτάκης (Δαράκης – Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Φωστήρας - Γρανίτης στα Νεροκούρου
Ντοκάκης (Αναστασάκης – Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Γ’ Κατηγορία
Ηφαιστος - Αγ. Μαρίνα στις Μουρνιές
Σφακιανάκης (Σαρικάκη – Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κυριακή 8 Ιανουαρίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου

Απόλλων - ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Κουκουράκης (Κομισοπούλου – Αναστασάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Αστέρας Μαν. - Παλαιόχωρα στον Αλικιανό
Γ. Γιαννουλάκης (Ούτας – Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Τσαγκαράκης

Όμιλος Παραμονής
Ικαρος Μ. - Ροδωπού στα Νεροκούρου
Μπερτάκης (Δαράκης – Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιαννακάκης

Δόξα Παχ. - ΔΑΑΟΧ στη Μ. Ελιά
Μαν. Κανελάκης (Μαρκετάκης – Λογαρίδης)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Γ. Τσαγκαράκης

Β’ Κατηγορία
Τάλως - Χάλης στον Ταυρωνίτη
Κατσαρός (Λογαρίδης – Μαραγκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Σταφυλαράκης

Δάφνη - Απτερα στον Εμπρόσνερο
Π. Τσαγκαράκης (Μαραβελάκης - Α. Χατζηδάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Καούκης

Σφακιά - Νέος Ηρακλής στο Φραγκοκάστελο
Παναγόπουλος (Χάμπας – Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Αστέρας Χαλ. - Αμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
Σφακιανάκης (Σαρικάκη – Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Αγγελάκης

Γ' Κατηγορία
Θησέας - Υρτακίνα στη Μ. Ελιά
Κουρκουμελάκης (Κωσταμένα – Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Λέττας

Νέος Σαμψών - Πέργαμος στο Νιο Χωριό
Μαν. Κανελάκης (Μαρκετάκης – Πετεινάτος)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καπιδάκης

Νέοι Μινώταυρου - Ιωνία 2000 στις Μουρνιές
Ντοκάκης (Ντοβλιάτοβ – Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αλογδιανάκης

Νέοι-Παίδες
Σάββατο 7 Ιανουαρίου (13:15)

Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"
ΑΠ Σούδας - Κορωνίδα στη Σούδα
Μπραουδάκη (Α. Χατζηδάκης - Παναγόπουλος)

Πρωτάθλημα Παίδων
1ος όμιλος

Κρ. Αστέρας - ΑΠ Σούδας στη Μ. Ελιά
Αρχοντάκης (Ροδουσάκης – Χρ. Γιαννουλάκης)

Μινώταυρος - Πανακρωτηριακός στις Μουρνιές
Κωσταμένα (Κομισοπούλου - Κουκουράκης)

2ος όμιλος
ΙΝΚΑ - Ν. Ηρακλής στα Νεροκούρου
Κεζέμπογλου (Κολοκοτρώνης - Χρυσός)

Πλατανιάς – Ν. Κισσαμικός στο Κολυμπάρι
Μπραουδάκης (Μαρνέζος - Ούτας)

Κυριακή 8 Ιανουαρίου (09:00)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"

Μινώταυρος - ΔΑΑΟΧ στις Μουρνιές
Γαλάνης (Αναστασάκης - Ντοκάκης)

ΑΕ Κυδωνίας - Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
Μαραγκάκης (Δαράκης - Μπερτάκης)

Πρωτάθλημα Παίδων
2ος όμιλος

Δόξα - ΔΑΑΟΧ στη Μ. Ελιά
Λογαρίδης (Μαρκετάκης - Κανελάκης)

Κυριακή 8 Ιανουαρίου (13:15)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"

Σπάθα - ΙΝΚΑ στον Ταυρωνίτη
Λογαρίδης (Μαραγκάκης - Κατσαρός)

Κρ. Αστέρας - Κισσαμικός στη Μ. Ελιά
Βερυκάκης (Κωσταμένα - Κουρκουμελάκης)

Σφακιά - Ηρακλής Ν. στο Φραγκοκάστελο
Κολοκοτρώνης (Χάμπας - Παναγόπουλος)

Πρωτάθλημα Παίδων
1ος όμιλος

Απόλλων - ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Αναστασάκης (Κομισοπούλου - Κουκουράκης)

2ος όμιλος
ΕΘΚ - Αρης Σ. στα Νεροκούρου
Αποστολάκης (Δαράκης - Μπερτάκης)