Με τη 19η αγωνιστική συνεχίζεται το πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" της ΕΠΣ Χανίων και από το πρόγραμμα "απουσιάζει" το μεγάλο παιχνίδι.

Στο πρωτάθλημα Παίδων για τη 10η αγωνιστική ξεχωρίζει το ματς του 2ου ομίλου ανάμεσα σε ΙΝΚΑ και ΔΑΑΟΧ.

Το πρωτάθλημα Προπαίδων συνεχίζεται με τη 12η αγωνιστική, ενώ η 11η αγωνιστική διεξάγεται σε Τζούνιορ και 1ο όμιλο Προτζούνιορ (τελευταία αγωνιστική).

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 4 Μαρτίου 
(13:15)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (19η αγωνιστική)

Κορωνίδα-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Αντωνίου (Α. Χατζηδάκης-Σινιοράκης)

Πρωτάθλημα Παίδων (10η αγωνιστική)
1ος όμιλος

Κρ. Αστέρας-Σπάθα στη Μ. Ελιά 
Πατσουράκης (Σφακιανάκης-Π. Τσαγκαράκης)

Ιδομενέας-Μινώταυρος στον Αλικιανό
Βερυκάκης (Γαλάνης-Κουκουράκης)

Πανακρωτηριακός-ΑΕ Κυδωνίας στα Καθιανά 
Καλφάκης (Αποστολάκης-Ντοκάκης)

2ος όμιλος
Πλατανιάς-ΕΘΚ στο Κολυμπάρι
Μπραουδάκη (Κομισοπούλου-Κουρκουμελάκης)

Νέος Ηρακλής-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου
Αρχοντάκης (Μπραουδάκης-Παναγόπουλος)

Κυριακή 5 Μαρτίου
(09:00)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (19η αγωνιστική)

ΑΕ Κυδωνίας-Κρ. Αστέρας στους Αγ. Αποστόλους 
Ντοβλιάτοβ (Μαραγκάκης-Σφακιανάκης)

Θησέας-Μινώταυρος στη Σούδα 
Δαράκης (Μαρνέζος-Γ. Γιαννουλάκης)

Δόξα Παχ.-ΔΑΑΟΧ στη Μ. Ελιά 
Τσαπαρίδης (Καντεράκη-Αντωνίου)

Πρωτάθλημα Παίδων (10η αγωνιστική)
2ος όμιλος

ΙΝΚΑ-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Κομισοπούλου (Α. Χατζηδάκης-Κουκουράκης)

(13:15)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (19η αγωνιστική)

Ηρακλής Νερ.-ΑΠ Σούδας στα Νεροκούρου
Μαραβελάκης (Κωσταμένα-Σινιοράκης)

Σπάθα-Σφακιά στον Ταυρωνίτη 
Αρχοντάκης (Τσαπαρίδης-Μπραουδάκης)

Πρωτάθλημα Παίδων (10η αγωνιστική)
2ος όμιλος

Νέος Κισσαμικός-Νέοι Μινωταύρου στο Καστέλι
Κατσαρός (Δαράκης-Ούτας)

Σάββατο 4 Μαρτίου
Προπαίδες

Γήπεδο Καθιανών
Διαιτητής: Αποστολάκης
09:00 Καλτσέτο-Λέοντες
10:15 Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός

Γήπεδο Ταυρωνίτη
Διαιτητής: Μαραγκάκης
09:00 Νέος Κισσαμικός-ΙΝΚΑ
10:15 Ροδωπού-Τιτάν
11:30 Άμιλλα-Παλαιόχωρα

Γήπεδο Μουρνιών
Διαιτητής: Σφακιανάκης
09:00 Νέοι Μινωταύρου-Άρης Σ.
10:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-ΑΠ Σούδας
11:30 Γρανίτης-Δόξα Παχ.

Γήπεδο Νεροκούρου
Διαιτητής: Α. Χατζηδάκης
09:00 Ηρακλής Νερ.-Μινώταυρος
10:15 Απόλλων-Νέος Ηρακλής

Γήπεδο Αρένα
Διαιτητής: Βερυκάκης
09:00 Πλατανιάς-ΔΑΑΟΧ
10:15 Περιβόλια-ΓΑΣ Χανιά

Τζούνιορ
Γήπεδο Αγ. Αποστόλων
Διαιτητής: Πατσουράκης
09:15 Καλτσέτο-Πλατανιάς
10:15 Δόξα Παχ.-ΙΝΚΑ
11:15 Πανακρωτηριακός-Ηρακλής Νερ.

Γήπεδο Σούδας
Διαιτητής: Αντωνίου
09:15 Λέοντες-ΔΑΑΟΧ
10:15 ΑΠ Σούδας-Νέοι Μινωταύρου
11:15 Απόλλων-Άρης Σ.

Γήπεδο Κολυμβαρίου
Διαιτητής: Μπραουδάκη
09:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Νέος Κισσαμικός
10:15 Παλαιόχωρα-Ποσειδών Καμ./Ραπ.
11:15 Ροδωπού-Ίκαρος Μ.

Γήπεδο Αγ. Μαρίνας
Διαιτητής: Αρχοντάκης
09:15 Γρανίτης-ΓΑΣ Χανιά
10:15 Μινώταυρος-Περιβόλια

Γήπεδο Ελπίς-Νίκη
Διαιτητής: Δαράκης
09:15 ΕΘΚ-Αστέρας Χαλ.
10:15 Τιτάν-Κεραμειά
11:15 Ποσειδών Τσικ.-Κρ. Αστέρας

Προτζούνιορ
Γήπεδο Καλτσέτο (7x7)
Διαιτητής: Ντοβλιάτοβ
09:30 Πλατανιάς-Ασπίδα
10:30 ΑΠ Σούδας-Άρης Σούδας
11:30 ΑΔΝ Κυδωνίας-Γρανίτης

Γήπεδο Χαρωδιάς
Διαιτητής: Κωσταμένα
09:30 Περιβόλια-Καλτσέτο
10:30 ΔΑΑΟΧ-Κεραμειά
11:30 Νέοι Μινωταύρου-Νέος Ηρακλής