Το ντέρμπι Πανακρωτηριακός-Άρης Σούδας ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής του ομίλου τίτλου της Α’ Κατηγορίας. Η ΕΔ/ΕΠΣΧ όρισε διαιτητή της αναμέτρησης τον Πέτρο Τσαγκαράκη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα τοπικά πρωταθλήματα:

Σάββατο 11 Μαρτίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου-11η αγωνιστική

Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
Σινιοράκης (Τσιλίκας-Μπραουδάκη)
Αγγελάκης

Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. στα Καθιανά
Π. Τσαγκαράκης (Κομισοπούλου-Δαράκης)
Κουρκούνας

Κορωνίδα-Αστέρας Μαν. στον Βάμο
Μ. Κανελάκης (Σαρικάκη-Τσαπαρίδης)
Λεφάκης

Όμιλος Παραμονής-11η αγωνιστική
Ίκαρος Μ.-Κεραμειά στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Αντωνίου-Γαλάνης)
Βασσάλος

ΔΑΑΟΧ-Ασπίδα στους Αγ. Αποστόλους
Παναγόπουλος (Μαραγκάκης-Αποστολάκης)
Δοκιμάκης

Δόξα Παχ.-Ποσειδών Καμ./Ραπ. στη Μ. Ελιά
Ντοκάκης (Α. Χατζηδάκης-Βερυκάκης)
Καούκης

Ποσειδών Τσικ.-Ηρακλής Νερ. στη Σούδα
Κουκουράκης (Μαρνέζος-Καντεράκη)
Γ. Χατζηδάκης

Β’ Κατηγορία (20η αγωνιστική)
Γρανίτης-Χάλης στην Αγ. Μαρίνα
Κατσαρός (Σφακιανάκης-Μαραβελάκης)
Κ. Κανελάκης

Κυριακή 12 Μαρτίου (10:30)
Όμιλος Τίτλου (11η αγωνιστική)

Απόλλων-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Ούτας (Κομισοπούλου-Αρχοντάκης)
Λέττας

Β’ Κατηγορία (20η αγωνιστική)
Ιδομενέας-Τάλως στου Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκης (Λογαρίδης-Τετράδη)
Γ. Τσαγκαράκης

Γ’ Κατηγορία (13η αγωνιστική)
Αγ. Μαρίνα-Ήφαιστος στην Αγ. Μαρίνα
Αντωνίου (Καντεράκη-Ντοβλιάτοβ)
Βασσάλος

Ιωνία 2000-Νέοι Μινωταύρου στη Μ. Ελιά
Σφακιανάκης (Σαρικάκη-Αποστολάκης)
Καούκης

Κυριακή 12 Μαρτίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου (11η αγωνιστική)

ΑΕ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα στον Αλικιανό
Γ. Γιαννουλάκης (Κομισοπούλου-Μπραουδάκη)
Δοκιμάκης

Όμιλος Παραμονής (11η αγωνιστική)
Ροδωπού-Θύελλα Καλ. στο Κολυμπάρι
Κουρκουμελάκης (Καντεράκη-Βερυκάκης)
Καούκης

Β’ Κατηγορία (20η αγωνιστική)
Σφακιά-ΕΘΚ στο Φραγκοκάστελο
Κουκουράκης (Δαράκης-Μαραγκάκης)
Κ. Κανελάκης

Αστέρας Χαλ.-Νέος Ηρακλής στη Μ. Ελιά
Αντωνίου (Τετράδη-Κατσαρός)
Γ. Τσαγκαράκης

Δάφνη-Άμιλλα στον Εμπρόσνερο
Π. Τσαγκαράκης (Μαραβελάκης-Α. Χατζηδάκης)
Αγγελάκης

ΑΠ Σούδας-Άπτερα στη Σούδα
Ούτας (Τσαπαρίδης-Αρχοντάκης)
Κουρκούνας

Φωστήρας-Παγχανιακός στα Νεροκούρου
Ντοκακης (Ντοβλιάτοβ-Σαρικάκη)
Γ. Χατζηδάκης

Γ’ Κατηγορία (13η αγωνιστική)
Υρτακίνα-Θησέας στην Παλαιόχωρα
Μ. Κανελάκης (Τσιλίκας-Γαλάνης)
Βασσάλος

Πέργαμος-Νέος Σαμψών στον Ταυρωνίτη
Σαρρής (Αποστολάκης-Μπραουδάκης)
Λέττας