Με εννιά ομάδες να πετυχαίνουν το απόλυτο σε νίκες μετά από 3 αγωνιστικές συνεχίστηκαν τα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε κάθε κατηγορία:

3η αγωνιστική
Προπαίδες
Δόξα-Ιωνία 2000 2-4
Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος 4-1
Ίκαρος Ταυρ.-Ακ. Νέας Κυδωνίας 0-6
Κισαμικός-Ηρακλής Νερ. 3-2
Νέοι Χανίων-Πλατανιάς 5-2
Α.Ο. Χανιά-Κρ. Αστέρας 2-0
Άρης Σ./Ποσειδών Τσικ.-ΙΝΚΑ 2-3

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 9 (14-3)
-.Α.Ο. Χανιά 9 (10-0)
-.ΙΝΚΑ 9 (12-3)
-.Κισαμικός 9 (13-6)
5.Ιωνία 2000 7 (14-4)
-.Νέοι Χανίων 7 (9-3)
7.Δόξα 6 (13-9)
8.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (5-7)
-.Πανακρωτηριακός 3 (8-12)
10.Άρης Σούδας/Ποσειδών Τσικαλαριών 0 (2-9)
-.Κρ. Αστέρας 0 (1-11)
-.Ίκαρος Ταυρωνίτη 0 (4-15)
-.Πλατανιάς 0 (5-20)
14.Μινώταυρος (-2) -2

Η επόμενη αγωνιστική (4η)
Νέοι Χανίων-Κισαμικός
Ηρακλής Νερ.-Πανακρωτηριακός
Πλατανιάς-Δόξα
Μινώταυρος-Άρης Σ./Ποσειδών Τσικ.
Ιωνία 2000-Α.Ο. Χανιά
ΙΝΚΑ-Ίκαρος Ταυρ.
Κρ. Αστέρας-Ακ. Ν. Κυδωνίας

Τζούνιορ Α’
Νέοι Χανίων-Δόξα (φώτο) 0-4
Ακ. Νέας Κυδωνίας-Πλατανιάς 1-3
Ποσειδών Τσικ.-Ιωνία 2000 4-3
Α.Ο. Χανιά-Πανακρωτηριακός 4-0

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Πλατανιάς 9 (14-3)
-.Δόξα 9 (10-1)
3.Νέοι Χανίων 4 (7-5)
-.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 4 (4-4)
5.Ποσειδών Τσικαλαριών 3 (5-9)
-.Α.Ο. Χανιά 3 (4-5)
-.Ιωνία 2000 3 (4-6)
8.Πανακρωτηριακός 0 (2-17)

Η επόμενη αγωνιστική (4η)
Ποσειδών Τσικ.-Α.Ο. Χανιά
Πανακρωτηριακός-Ακ. Ν. Κυδωνίας
Ιωνία 2000-Νέοι Χανίων
Πλατανιάς-Δόξα

Τζούνιορ Β’
Φωστήρας-Μινώταυρος 0-3
Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας 1-3
Ιδομενέας 2008-Σπάθα 3-0 α.α.
Κρ. Αστέρας-Κισαμικός 4-0
Ίκαρος Ταυρ.-ΙΝΚΑ 1-4
Ρεπό: Α.Π. Σούδας

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Ιδομενέας 9 (13-7)
2.Ιδομενέας 2008 7 (9-3)
3.Ακαδημία Ποδ. Σούδας* 6 (14-1)
-.ΙΝΚΑ 6 (12-6)
5.Μινώταυρος* 4 (6-3)
6. Ίκαρος Ταυρωνίτη 3 (9-11) 
-.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (3-12)
-. Κρ. Αστέρας 3 (13-14)
9.Σπάθα 1 (6-11)
-.Κισαμικός 1 (4-11)
11.Φωστήρας* 0 (0-10)

Η επόμενη αγωνιστική (4η)
Φωστήρας-Ιδομενέας 2008
Σπάθα-Κρ. Αστέρας
Μινώταυρος-Α.Π. Σούδας
Κισαμικός-Ηρακλής Νερ.
ΙΝΚΑ-Ιδομενέας
Ρεπό: Ίκαρος Ταυρ.

Προτζούνιορ
Νέοι Χανίων-Δόξα 2-4
Ιωνία 2000-Ιδομενέας 2008 0-8
Α.Ο. Χανιά-Ακαδημία Ποδ. Σούδας 1-5
Μινώταυρος-Ακ. Νέας Κυδωνίας 2-0
ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός 2-3

Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Ιδομενέας 2008 9 (26-1)
-.Ακαδημία Ποδ. Σούδας 9 (15-1)
-.Μινώταυρος 9 (13-3)
4.Πανακρωτηριακός 6 (8-8)
-.Ιωνία 2000 6 (7-10)
6.Α.Ο. Χανιά 3 (8-7)
-.Δόξα 3 (4-12)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 0 (2-10)
-.ΙΝΚΑ 0 (4-16)
10.Νέοι Χανίων 0 (2-19)

Η επόμενη αγωνιστική (4η)
Α.Π. Σούδας-ΙΝΚΑ
Ιδομενέας 2008-Μινώταυρος
Δόξα-Α.Ο. Χανιά
Ιωνία 2000-Νέοι Χανίων
Ακαδημία Ν. Κυδωνίας-Πανακρωτηριακός

Λευτέρης Αντωνακάκης