Μαζί με την κλήρωση της Α1 στα γραφεία του ΔΑΟΧ έγινε και αυτή της Α2 κατηγορίας του Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ στα Χανιά.

Η δεύτερη κατηγορία θα γίνει και αυτή σε δύο ομίλους με 15 συνολικά ομάδες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α’ όμιλος
ΔΕΥΤΕΡΑ 09/01/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ
17:30-19:30 Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA
19:00 - 20:30 ΚΥΚΛΩΠΕΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
20:30 - 22:00 FORTHNET SHOP - FOTARAS EXHAUST TEAM

ΤΕΤΑΡΤΗ 25/01/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ
17:30 - 19:00 ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΚΥΚΛΩΠΕΣ
19:00 - 20:30 ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA - FORTHNET SHOP
20:30 - 22:00 FOTARAS EXHAUST TEAM – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΔΕΥΤΕΡΑ 06/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΚΥΚΛΩΠΕΣ
17:30 - 19:00 FORTHNET SHOP-Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ 
19:00 - 20:30 FOTARAS EXHAUST TEAM - ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ
20:30 - 22:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 FORTHNET SHOP - ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ
17:30 - 19:00 ΚΥΚΛΩΠΕΣ - FOTARAS EXHAUST TEAM
19:00 - 20:30 Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
20:30 - 22:00 ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA

ΔΕΥΤΕΡΑ 05/03/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ - FOTARAS EXHAUST TEAM
17:30 - 19:00 FORTHNET SHOP - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:00 - 20:30 ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA - ΚΥΚΛΩΠΕΣ
20:30 - 22:00 ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ - Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/03/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ
17:30 - 19:00 FOTARAS EXHAUST TEAM - ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA
19:00 - 20:30 FORTHNET SHOP - ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ
20:30 - 22:00 ΚΥΚΛΩΠΕΣ - Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 02/04/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
16:00 - 17:30 ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA - ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ
17:30 - 19:00 ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
19:00 - 20:30 Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - FOTARAS EXHAUST TEAM
20:30 - 22:00 ΚΥΚΛΩΠΕΣ - FORTHNET SHOP

Β’ όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/01/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 ΤΕΙ - ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ
18:30 - 20:00 ΜΙΝΟΑ PALACE - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
20:00 - 21:30 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ
ΡΕΠΟ: Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23/01/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ΤΕΙ
18:30 - 20:00 ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ - ΜΙΝΟΑ PALACE
20:00 - 21:30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΡΕΠΟ: ΕΝΕΤΙΚΟΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 08/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 ΤΕΙ - ΜΙΝΟΑ PALACE
18:30 - 20:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
20:00 - 21:30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ - ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ
ΡΕΠΟ: ΙΠ...ΠΟΤΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΤΕΙ
18:30 - 20:00 ΜΙΝΟΑ PALACE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ
20:00 - 21:30 Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΡΕΠΟ: ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 07/03/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 ΤΕΙ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ
18:30 - 20:00 ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
20:00 - 21:30 ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΜΙΝΟΑ PALACE

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/03/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ΤΕΙ
18:30 - 20:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ
20:00 - 21:30 ΜΙΝΟΑ PALACE - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΡΕΠΟ: ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 04/04/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
17:00 - 18:30 ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
18:30 - 20:00 Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ
20:00 - 21:30 ΜΙΝΟΑ PALACE - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΡΕΠΟ: ΤΕΙ

Λευτέρης Αντωνακάκης