Με δύο σημαντικά παιχνίδια θα επαναρχίσει το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΧ το σαββατοκύριακο 7 και 8 Ιανουαρίου 2012.

Ο Χάλης θα παίξει με τη Σπάθα στον Αλικιανό, ενώ ο Ποσειδώνας στη Σούδα θα φιλοξενήσει τον Παγχανιακό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα μέχρι την 20η αγωνιστική:
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΛΗΣ-ΣΠΑΘΑ 7-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
AΡΗΣ Β.-ΔΙΓΕΝΗΣ 7-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 7-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ 8-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΒΑΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 8-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 8-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΜΙΛΛΑ 8-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Ν.ΧΩΡΙΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 11-1-12ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Α.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11-1-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                             
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Α.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΣΠΑΘΑ-ΑΛΜΥΡΟΣ 14-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΑΜΙΛΛΑ-Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ 14-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΡΗΣ Β. 15-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 15-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ 15-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. 15-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΧΑΛΗΣ 15-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΔΑΦΝΗ 18-1-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. 21-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ Β.-ΑΠΟΛΛΩΝ 21-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΣΠΑΘΑ 21-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 22-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΒΑΜΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 22-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΧΑΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 22-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΜΙΛΛΑ 22-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΘΚ. 25-1-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 25-1-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 28-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Α.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΜΙΛΛΑ 28-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΧΑΛΗΣ 28-1-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 29-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΒΑΜΟΥ
ΣΠΑΘΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ 29-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 29-1-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 1-2-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-2-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 1-2-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΧΑΛΗΣ 4-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ Β.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 4-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 4-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 4-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 5-2-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
Ν.ΧΑΝΙΩΝ-ΔΑΦΝΗ 5-2-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΣΠΑΘΑ 5-2-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 5-2-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 8-2-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΛΗΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 18-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ 18-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ ΘΚ. 18-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 18-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΣΠΑΘΑ 18-2-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 19-2-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 19-2-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 22-2-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Α.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ 22-2-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

Λευτέρης Αντωνακάκης