Μετά την αναβολή και των τοπικών πρωταθλημάτων υπήρξε τροποποίηση στο πρόγραμμα των διοργανώσεων της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά πως έχει το νέο πρόγραμμα σε κάθε κατηγορία:

Β' Κατηγορία
1η αγωνιστική
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 8-10-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΑΦΝΗ 8-10-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

Α’ Κατηγορία (Α’ Όμιλος)
2η αγωνιστική 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΤΙΤΑΝ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΣΠΑΘΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΒΑΜΟΥ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ

Α’ Κατηγορία (Β’ Όμιλος)
2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΙΩΝΙΑ 2000 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ-ΙΝΚΑ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΔΑΑΟΧ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΑΣΠΙΔΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΔΟΞΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

Β’ Κατηγορία
2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΧΑΛΗΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ-Α.Ε ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
ΝΕΟΣ ΣΑΜΨΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ Χ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΑΠΤΕΡΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 15-10-2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙ

Πρωτάθλημα Νέων
2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΙΝΚΑ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΔΟΞΑ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΠΑΘΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ/ΙΩΝΙΑ 2000 – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ

Κύπελλο Παίδων Σπύρος Αμαραντίδης
1ος όμιλος
2η αγωνιστική
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΣΠΑΘΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΒΑΜΟΥ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ

Κύπελλο Παίδων Σπύρος Αμαραντίδης
2ος όμιλος
2η αγωνιστική
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ/ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 11-10-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΟ ΧΑΝΙΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΔΟΞΑ 12-10-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.