Με την 15η αγωνιστική συνεχίζεται το πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης" της ΕΠΣ Χανίων, ενώ στο πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος" γίνεται η 6η αγωνιστική.

Η 8η είναι η πρώτη αγωνιστική του 2016 για τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΧ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης" (15η αγωνιστική)
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (13:30)

Γρανίτης-Ηρακλής Νεροκούρου στην Αγ. Μαρίνα
Μαραγκάκης (Ροδουσάκης-Γ. Γιαννουλάκης)

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (09:00)
Μινώταυρος-ΙΝΚΑ στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Τσιλίκας (Γαλάνης-Κασσελάκης)

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (13:30)
Α.Π. Σούδας-Δόξα Παχ. στη Σούδα
Μαρκετάκης (Μωραΐτης-Μπραουδάκη)

Ένωση Θ.Κ.-Σπάθα στα Καθιανά
Βερυκάκης (Καντεράκη-Κουρκουμελάκης)

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος" (6η αγωνιστική)
1ος όμιλος
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (13:30)

Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμβάρι
Λογαρίδης (Κομισοπούλου-Σινιοράκης)

Πανακρωτηριακός-Α.Π. Σούδας στα Καθιανά
Μαρινάκης (Μαρνέζος-Μωραΐτης)

Πλατανιάς-ΙΝΚΑ στα Νεροκούρου
Δαράκης (Σαρικάκη-Χατζηδάκης)

Κισσαμικός-Περιβόλια στον Ταυρωνίτη
Βερυκάκης (Τσιλίκας-Γιουματζίδης)

2ος όμιλος
Σάββατο 9 Ιανουαρίου (13:30)

Α.Ε. Κυδωνίας-ΔΑΑΟΧ στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Μαρκετάκης (Διαμαντής-Κουρκουμελάκης)

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (09:00)
Ιδομενέας-Ηρακλής Νερ. στους Αγ. Αποστόλους
Κολοκοτρώνης (Μπαταγκιώνη-Μπραουδάκη)

Πρωταθλήματα Υποδομής (8η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/1/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΗΣ Σ.-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΔΑΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΥ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΔΑΑΟΧ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ 
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΤΙΤΑΝ 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΠΙΔΑ 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΙΝΚΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΑΑΟΧ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΡΟΔΩΠΟΥ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ 
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΑΑΟΧ 11.30 ΦΕΡ ΠΛΕΪ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ 
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 09.30 ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 10.30 ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 
ΙΝΚΑ-ΤΙΤΑΝ 11.30 ΑΡΕΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ