Απώλειες υπήρξαν για πρωτοπόρους σε Προπαίδες και Τζούνιορ, το περασμένο Σάββατο, στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής, των πρωταθλημάτων υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα σε Προπαίδες, Τζούνιορ και Προτζούνιορ:

9η αγωνιστική
Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Αστέρας Χαλ. 6-0
Λέοντες-Κεραμειά 3-0 α.α.
Νέος Ηρακλής-ΓΑΣ Χανιά 1-2
Α.Π. Σούδας-Άρης Σ. 3-0
ΕΘΚ-Ηρακλής Νερ. 1-7
Τιτάν-Ποσειδώνας Τσικ. 5-2

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 27 (73-7)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 22 (36-7)
3.Τιτάν 21 (32-12)
4.Α.Π. Σούδας 18 (46-8)
-.Λέοντες 18 (21-7)
6.Άρης Σούδας 12 (23-23)
-.Ηρακλής Νεροκούρου 12 (25-29)
8.ΓΑΣ Χανιά 10 (12-45)
9.Αστέρας Χαλέπας 9 (21-30)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 5 (12-37)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 4 (6-75)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Παγχανιακός-ΔΑΑΟΧ 1-12
Νέοι Μινωταύρου-Μινώταυρος 2-8
Νέος Κισσαμικός-Δόξα Παχ. 4-1
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Γρανίτης 8-1
ΙΝΚΑ-Κρ. Αστέρας 3-0
Πλατανιάς-Περιβόλια 8-1

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 27 (62-5)
2.Νέος Κισσαμικός 24 (54-15)
3.ΔΑΑΟΧ 22 (66-12)
4.Πλατανιάς 21 (43-25)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 18 (48-12)
6.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 14 (34-21)
7.Δόξα Παχιανών 13 (39-21)
8.Νέοι Μινώταυρου 6 (16-41)
-.Κρητικός Αστέρας 6 (5-42)
10.Παγχανιακός 4 (13-63)
-.Γρανίτης 4 (9-70)
12.Α.Ο. Περιβολίων 0 (8-70)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Τιτάν-Ασπίδα 1-5
Α.Π. Σούδας-Αστέρας Χαλ. 0-1
Λέοντες-Πανακρωτηριακός 1-4
Νέοι Μινωταύρου-Ηρακλής Νερ. 1-0
Ίκαρος Μ.-Μινώταυρος 1-5
Νέος Ηρακλής-Απόλλων 0-3

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 25 (47-5)
2.Απόλλων 22 (15-3)
3.Πανακρωτηριακός 20 (26-9)
4.Αστέρας Χαλέπας 18 (18-11)
5.Ασπίδα 14 (14-8)
6.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 13 (12-18)
7.Νέοι Μινωταύρου 12 (13-15)
8.Λέοντες 11 (14-17)
9.Α.Π. Σούδας 10 (20-14)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 7 (3-17)
11.Ίκαρος Μουρνιών 1 (7-38)
12.Τιτάν 1 (3-37)

2ος όμιλος
Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ 1-2
Γρανίτης-Δόξα Παχ. 0-3
Κεραμειά-Πλατανιάς 0-3
Νέοι Χανίων-ΙΝΚΑ 0-4
Καλτσέτο-Νέος Κισσαμικός 4-1
Περιβόλια-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 0-3

Η βαθμολογία
1.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 25 (41-4)
2.Καλτσέτο 24 (57-5)
-.Νέος Κισσαμικός 24 (30-12)
4.Νέοι Χανίων 16 (17-16)
5.Δόξα Παχιανών 14 (20-11)
6.Πλατανιάς 13 (17-8)
7.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 10 (17-19)
-.ΔΑΑΟΧ 10 (11-19)
-.Γρανίτης 10 (13-26)
10.Ροδωπού 5 (10-30)
-.Α.Ο. Περιβολίων 5 (6-32)
12.Κεραμειά 0 (1-58)

Προτζούνιορ
Α.Π. Σούδας-Νέοι Χανίων 1-4
Τιτάν-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 5-4
Μινώταυρος-Αστέρας Χαλ. 7-0
Κεραμειά-ΙΝΚΑ 2-8
Περιβόλια-ΕΘΚ 5-0
Πλατανιάς-Καλτσέτο 2-3
Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. 0-4
ΔΑΑΟΧ-Λέοντες 1-5
Νέος Ηρακλής-Νέοι Μινωταύρου

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 27 (94-7)
-.Καλτσέτο 27 (45-9)
3.Λέοντες 22 (43-12)
-.Άρης Σούδας 22 (34-5)
5.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 21 (53-10)
6.Νέοι Χανίων 18 (26-10)
-.Α.Ο. Περιβολίων 18 (21-25)
8.Αστέρας Χαλέπας 16 (24-25)
9.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 14 (31-24)
10.Πλατανιάς 11 (20-16)
11.Τιτάν 10 (12-28)
12.Α.Π. Σούδας 9 (13-31)
13.ΔΑΑΟΧ 7 (19-51)
14.Νέοι Μινωταύρου 6 (13-39)
15.Κεραμειά 3 (13-45)
-.Πανακρωτηριακός 3 (8-45)
-.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 3 (10-49)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 0 (10-58)