Μόνο στον 2ο όμιλο των Τζούνιορ υπήρξε ανακατάταξη στην πρώτη δυάδα με τον Απόλλωνα να εκμεταλλεύεται την ήττα του Πανακρωτηριακού και να ανεβαίνει στη 2η θέση.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων:

Προπαίδες
1ος όμιλος

Τιτάν-Πανακρωτηριακός 0-11
ΕΘΚ-Ποσειδώνας Τσικ. 6-0
Α.Π. Σούδας-Ηρακλής Νερ. 5-2
Νέος Ηρακλής-Άρης Σ. 2-1
Λέοντες-ΓΑΣ Χανιά 5-2
Αστέρας Χαλ.-Κεραμειά 3-0 α.α.

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 40 (108-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 34 (56-20)
3.Τιτάν 30 (40-28)
4.Α.Π. Σούδας 29 (60-11)
5.Λέοντες 25 (29-17)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 21 (42-38)
7.Αστέρας Χαλέπας 18 (38-40)
-.Άρης Σούδας 18 (31-34)
9.ΓΑΣ Χανιά 17 (26-56)
10.Ένωση Θύελλα Καμίνια 9 (21-55)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 4 (10-110)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Πλατανιάς-Παγχανιακός 15-1
ΙΝΚΑ-Περιβόλια 4-0
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Κρ. Αστέρας 6-1
Νέος Κισσαμικός-Γρανίτης 12-1
Νέοι Μινώταυρου-Δόξα Παχ. 1-4
ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος 2-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 39 (81-12)
2.Νέος Κισσαμικός 36 (82-18)
3.ΔΑΑΟΧ 32 (83-17)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 31 (68-13)
5.Πλατανιάς 30 (82-37)
6.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 26 (63-33)
7.Δόξα Παχιανών 22 (63-26)
8.Κρητικός Αστερας 13 (13-57)
9.Νέοι Μινωταύρου 9 (27-62)
10.Γρανίτης 5 (11-112)
11.Παγχανιακός 4 (17-120)
12.Α.Ο. Περιβολίων 0 (11-94)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Νέος Ηρακλής-Τιτάν 3-0
Ίκαρος Μ.-Απόλλων 1-6
Νέοι Μινωταύρου-Μινώταυρος 0-4
Λέοντες-Ηρακλής Νερ. 3-0
Α.Π. Σούδας-Πανακρωτηριακός 1-0
Ασπίδα-Αστέρας Χαλ. 0-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 38 (61-6)
2.Απόλλων 30 (23-7)
3.Πανακρωτηριακός 29 (42-11)
4.Ασπίδα 25 (26-9)
5.Αστέρας Χαλέπας 24 (21-16)
-.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 24 (26-23)
7.Λέοντες 21 (26-19)
8.Α.Π. Σούδας 19 (30-20)
9.Νέοι Μινωταύρου 14 (17-27)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 7 (5-44)
11.Τιτάν 5 (9-52)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (8-60)

2ος όμιλος
Περιβόλια-Ροδωπού 0-2
Καλτσέτο-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 7-0
Νέοι Χανίων-Νέος Κισσαμικός 0-2
Κεραμειά-ΙΝΚΑ 0-5
Γρανίτης-Πλατανιάς 1-0
ΔΑΑΟΧ-Δόξα Παχ. 0-1

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 39 (91-7)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 38 (57-5)
3.Νέος Κισσαμικός 36 (38-16)
4.Νέοι Χανίων 26 (26-19)
5.Δόξα Παχιανών 22 (25-14)
6.ΔΑΑΟΧ 17 (20-26)
7.Πλατανιάς 15 (20-21)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 14 (21-32)
-.Γρανίτης 14 (15-34)
-.Ροδωπού 14 (18-42)
11.Α.Ο. Περιβολίων 6 (6-43)
12.Κεραμειά 0 (2-80)

Προτζούνιορ
Κεραμειά-ΔΑΑΟΧ 3-0 α.α.
Μινώταυρος-Νέος Ηρακλής 10-0
Τιτάν-Νέοι Μινωταύρου 5-1
Νέοι Χανίων-Λέοντες 2-2
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Άρης Σ. 1-4
Αστέρας Χαλ.-Καλτσέτο 1-8
ΕΘΚ-ΙΝΚΑ 0-11
Πλατανιάς-Α.Π. Σούδας 1-0
Περιβόλια-Πανακρωτηριακός 4-2

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 42 (138-11)
-.Καλτσέτο 42 (90-11)
3.Λέοντες 33 (78-17)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 32 (80-13)
5.Άρης Σούδας 30 (47-15)
6.Α.Ο. Περιβολίων 26 (35-39)
7.Νέοι Χανίων 25 (36-23)
8.Πλατανιάς 24 (39-20)
9.Αστέρας Χαλέπας 23 (32-47)
10.Τιτάν 18 (23-37)
11.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 17 (44-46)
12.Α.Π. Σούδας 13 (24-54)
13.Κεραμειά 10 (24-60)
14.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 9 (23-67)
15.ΔΑΑΟΧ 8 (25-78)
16.Νέοι Μινωταύρου 6 (14-70)
17.Πανακρωτηριακός 4 (12-64)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 1 (13-105)