"Βροχή" έπεσαν τα γκολ για την 15η αγωνιστική των πρωταθλημάτων υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων ενώ υπήρξαν ανακατατάξεις στην πρώτη δυάδα στον 2ο όμιλο των Τζούνιορ.

Αναλυτικά:

Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Ποσειδώνας Τσικ. 22-0
Ηρακλής Νερ.-Τιτάν 2-1
Άρης Σ.-ΕΘΚ 2-2
ΓΑΣ Χανιά-Α.Π. Σούδας 1-8
Κεραμειά-Νέος Ηρακλής 0-3 α.α.
Λέοντες-Αστέρας Χαλ. 4-1

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 43 (130-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 37 (59-20)
3.Α.Π. Σούδας 32 (68-12)
4.Τιτάν 30 (41-30)
5.Λέοντες 28 (33-18)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 24 (44-39)
7.Άρης Σούδας 19 (33-36)
8.Αστέρας Χαλέπας 18 (39-44)
9.ΓΑΣ Χανιά 17 (27-64)
10.Ένωση Θ.Κ. 10 (23-57)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 4 (10-132)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Παγχανιακός-Περιβόλια 0-3 α.α.
Κρ. Αστέρας-Πλατανιάς 1-2
Γρανίτης-ΙΝΚΑ 1-9
Δόξα Παχ.-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 4-3
Μινώταυρος-Νέος Κισσαμικός 2-1
Νέοι Μινωταύρου-ΔΑΑΟΧ 1-2

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 42 (83-13)
2.Νέος Κισσαμικός 36 (83-20)
3.ΔΑΑΟΧ 35 (85-18)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 34 (77-14)
5.Πλατανιάς 33 (84-38)
6.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 26 (66-37)
7.Δόξα Παχιανών 25 (67-29)
8.Κρητικός Αστέρας 13 (14-59)
9.Νέοι Μινωταύρου 9 (28-64)
10.Γρανίτης 5 (12-121)
11.Παγχανιακός 4 (17-123)
12.Α.Ο. Περιβολίων 3 (14-94)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Τιτάν-Απόλλων 0-3
Μινώταυρος-Νέος Ηρακλής 4-1
Ηρακλής Νερ.-Ίκαρος Μ. 3-1
Πανακρωτηριακός-Νέοι Μινωταύρου 1-0
Αστέρας Χαλ.-Λέοντες 0-1
Α.Π. Σούδας-Ασπίδα 1-3

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 41 (65-7)
2.Απόλλων 33 (26-7)
3.Πανακρωτηριακός 32 (43-11)
4.Ασπίδα 28 (29-10)
5.Λέοντες 24 (27-19)
-.Αστέρας Χαλέπας 24 (21-17)
-.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 24 (27-27)
8.Α.Π. Σούδας 19 (31-23)
9.Νέοι Μινωταύρου 14 (17-28)
10.Ηρακλής Νεροκούρου 10 (8-45)
11.Τιτάν 5 (9-55)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (9-63)

2ος όμιλος
Ροδωπού-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 0-4
Νέος Κισσαμικός-Περιβόλια 6-0
ΙΝΚΑ-Καλτσέτο 1-4
Πλατανιάς-Νέοι Χανίων 3-1
Δόξα Παχιανών-Κεραμειά 6-0
Γρανίτης-ΔΑΑΟΧ 0-1

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 42 (95-8)
2.Νέος Κισσαμικός 39 (44-16)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 38 (58-9)
4.Νέοι Χανίων 26 (27-22)
5.Δόξα Παχιανών 25 (31-14)
6.ΔΑΑΟΧ 20 (21-26)
7.Πλατανιάς 18 (23-22)
8.Ακαδημίας Νέας Κυδωνίας 17 (25-32)
9.Γρανίτης 14 (15-35)
-.Ροδωπού 14 (18-46)
11.Α.Ο. Περιβολίων 6 (6-49)
12.Κεραμειά 0 (2-86)

Προτζούνιορ
Α.Π. Σούδας-Πανακρωτηριακός 4-2
ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς 2-0
Νέος Ηρακλής-Περιβόλια 1-3
Νέοι Μινωταύρου-Κεραμειά 0-1
Λέοντες-Μινώταυρος 1-6
Άρης Σ.-Τιτάν 2-0
Καλτσέτο-Νέοι Χανίων 3-0
ΕΘΚ-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 5-7
ΙΝΚΑ-Αστέρας Χαλ. 4-0

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 45 (144-12)
-.Καλτσέτο 45 (93-11)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 35 (84-13)
4.Λέοντες 33 (79-23)
-.Άρης Σούδας 33 (49-15)
6.Α.Ο. Περιβολίων 29 (38-40)
7.Νέοι Χανίων 25 (36-26)
8.Πλατανιάς 24 (39-22)
9.Αστέρας Χαλέπας 23 (32-51)
10.Τιτάν 18 (23-39)
11.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 17 (45-49)
12.Α.Π. Σούδας 16 (28-56)
13.Κεραμειά 13 (25-60)
14.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 12 (30-72)
15.ΔΑΑΟΧ 11 (27-78)
16.Νέοι Μινωταύρου 6 (14-71)
17.Πανακρωτηριακός 4 (14-68)
18.Ένωση Θύελλα Καμίνια 1 (18-112)