Το απόγευμα της Παρασκευής ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Χανίων οι διαιτητές για τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων του σαββατοκύριακου.

Στον 1ο όμιλο της Α’ Κατηγορίας σπουδαίο ματς γίνεται στη Σούδα ανάμεσα στον τυπικά γηπεδούχο Απόλλωνα και τον Άρη Σούδας, ενώ ο πρωτοπόρος Πανακρωτηριακός στοχεύει στο 3 στα 3 απέναντι στον Ίκαρο Μουρνιών. Στον 2ο όμιλο μεγάλο ενδιαφέρον παρουσιάζει το γειτονικό ντέρμπι Ποσειδών Καμισιανών/Ραπανιανών-Σπάθα. Η Παλαιόχωρα με στόχο να διευρύνει το νικηφόρο σερί της υποδέχεται την ΑΕ Κυδωνίας.

Στη Β’ υπάρχει ντέρμπι πρωτοπόρων, Άπτερα-Γρανίτης και τοπικό ντέρμπι στα Νεροκούρου, ανάμεσα σε Νέο Ηρακλή και Φωστήρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΧ:

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤ/ΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ    15 /10 /2016   ΩΡΑ: 16.00 
1 ΔΟΞΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ.
2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΚΟΡΩΝΙΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ Ε. ΔΑΡΑΚΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΟΥΚΗΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑΣ ΟΥΤΑΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
4 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ Μ. ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΜΠΑΝΤΑ ΒΑΣΣΑΛΟΣ
5 ΔΑΑΟΧ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ.
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ - ΑΣΠΙΔΑ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
7 ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ. - ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ ΧΡΥΣΟΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ Κ.
8 ΤΑΛΩΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΝΤΟΚΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ      16 /10/2016              ΩΡΑ: 10.30
1 ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΛΕΤΤΑΣ
2 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ - ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ Α. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ.
3 ΑΠΤΕΡΑ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ.
             
             
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ    16/10 /2016              ΩΡΑ:16.00
1 ΡΟΔΩΠΟΥ - ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π. ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΒΑΣΣΑΛΟΣ
2 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΑΝΙΑΚΗΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ Κ.
3 ΣΦΑΚΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΦΡΑΓΚ/ΣΤΕΛΟ ΧΑΜΠΑΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΑΟΥΚΗΣ
4 Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ  - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ Α. ΣΑΡΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ
5 ΑΜΙΛΛΑ  - ΧΑΛΗΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
6 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ - ΤΙΤΑΝ Μ. ΕΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

ΝΕΟΙ-ΠΑΙΔΕΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α' ΒΟΗΘΟΣ Β' ΒΟΗΘΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ    15-10-2016  ΩΡΑ: 14.15
  ΠΑΙΔΩΝ        
1 ΔΟΞΑ - Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Μ. ΕΛΙΑΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ
2 Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ Ε.
3 ΑΠΟΛΛΩΝ - Α. Π. ΣΟΥΔΑΣ ΣΟΥΔΑΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΤΑΣ
4 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ - Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΚΑΘΙΑΝΑ ΜΠΑΝΤΑ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
5 ΔΑΑΟΧ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ  ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
6 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ
7 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΧΡΥΣΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ  16-10- 2016 ΩΡΑ: 09.00
  ΝΕΩΝ        
1 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ  ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ Α. ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ
2 ΘΗΣΕΑΣ -ΔΑΑΟΧ  ΣΟΥΔΑΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
           
  ΠΑΙΔΩΝ        
3 ΙΝΚΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ  16-10-2016  ΩΡΑ: 14.15
  ΝΕΩΝ        
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΣΑΡΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ Α.
2 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΑΛΟΜΟΪΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
3 ΔΟΞΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ Μ. ΕΛΙΑΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΣ
4 ΣΠΑΘΑ - ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Π.