Χωρίς βαθμολογικές απώλειες συνέχισαν την πορεία τους στα πρωταθλήματα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ", Παίδων και Προπαίδων της ΕΠΣ Χανίων οι ομάδες που προπορεύονται στον βαθμολογικό πίνακα.

Το ΙΝΚΑ στους Νέους αύξησε τη διαφορά του από τη 2η θέση, ενώ στους Παίδες με το απόλυτο νικών συνέχισαν ΑΠ Σούδας και Πλατανιάς.

Στους Προπαίδες τη 10η νίκη τους σε ισάριθμα ματς πανηγύρισαν οι Νέοι Μινωταύρου.

Αναλυτικά:

Νέοι
17η αγωνιστική

Κρ. Αστέρας-ΑΠ Σούδας 1-1
ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος 1-6
Πανακρωτηριακός-ΙΝΚΑ 0-5
Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ 3-0
Κισσαμικός-Δόξα Παχ. 0-3
Θησέας-Κορωνίδα 8-0
Ρεπό: Σπάθα, Σφακιά

Πίνακας Βαθμολογίας
Θ. Ομάδες Α Ν Ι Η Υ Κ Δ Β
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 15 12 3 0 62 13 49 39
ΑΠ Σούδας 15 10 4 1 52 12 40 34
Κισσαμικός 15 9 4 2 49 12 37 31
Μινώταυρος 15 9 4 2 43 18 25 31
Δόξα Παχιανών 15 9 3 3 44 21 23 30
Κρ. Αστέρας 15 6 7 2 35 18 17 25
Ηρακλής Νεροκούρου 15 7 2 6 33 28 5 23
Πανακρωτηριακός 15 7 2 6 26 30 -4 23
Σπάθα 14 4 3 7 29 31 -2 15
10  Σφακιά 14 2 4 8 18 36 -18 10
11  ΔΑΑΟΧ 15 2 3 10 23 51 -28 9
12  Κορωνίδα 15 2 2 11 24 55 -31 8
13  ΑΕ Κυδωνίας 15 1 3 11 16 81 -65 6
14  Θησέας 15 1 2 12 25 73 -48 5

Παίδες
1ος όμιλος

ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος 0-5
Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας 4-0
Ιδομενέας-ΑΠ Σούδας 1-3
Ρεπό: Σπάθα, Απόλλων

Η βαθμολογία
1.ΑΠ Σούδας** 18 (34-4)
2.Πανακρωτηριακός** 15 (16-7)
3.Απόλλων** 12 (17-14)
4.Ιδομενέας** 9 (11-10)
-.Μινώταυρος** 9 (15-15)
6.Σπάθα** 6 (16-16)
-.Κρ. Αστέρας* 6 (14-19)
8.ΑΕ Κυδωνίας* 0 (2-40)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Νέος Κισσαμικός 7-0
Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου 8-2
Άρης Σ.-ΙΝΚΑ 1-8
Πλατανιάς-Νέος Ηρακλής 6-0
Ρεπό: ΕΘΚ

Η βαθμολογία
1.Πλατανιάς* 21 (36-2)
2.Δόξα Παχιανών 18 (47-8)
-.ΔΑΑΟΧ* 18 (36-7)
4.Νέοι Μινωταύρου* 12 (21-16)
5.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ* (-3) 9 (21-11)
-.Νέος Κισσαμικός* 9 (18-24)
7.Άρης Σούδας* 4 (5-41)
8.Νέος Ηρακλής* 1 (1-35)
9.ΕΘΚ* 0 (5-46)

Προπαίδες
1ος όμιλος

ΑΠ Σούδας-ΙΝΚΑ 0-1
ΔΑΑΟΧ-Νέος Ηρακλής 3-2
ΑΔΝ Κυδωνίας-Απόλλων 9-1
Πλατανιάς-Καλτσέτο 1-4
Νέος Κισσαμικός-Λέοντες 0-5

Η βαθμολογία
1.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 27 (42-12)
2.ΔΑΑΟΧ 25 (47-22)
3.Καλτσέτο 22 (36-16)
4.Λέοντες 21 (35-15)
5.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 20 (21-13)
6.ΑΠ Σούδας 13 (15-20)
7.Απόλλων 7 (13-37)
8.Πλατανιάς 6 (15-40)
9.Νέος Ηρακλής 3 (12-35)
10.Νέος Κισσαμικός 3 (9-35)

2ος όμιλος
Δόξα Παχ.-Άρης Σ. 1-1
Μινώταυρος-ΓΑΣ Χανιά 7-1
Ηρακλής Νερ.-Τιτάν 1-4
Γρανίτης-Παλαιόχωρα 0-4
Νέοι Μινωταύρου-Κρ. Αστέρας 7-1
Περιβόλια-Άμιλλα 3-4
Ροδωπού-Πανακρωτηριακός 1-1

Η βαθμολογία
1.Νέοι Μινωταύρου 30 (70-11)
2.Παλαιόχωρα 27 (51-9)
3.Πανακρωτηριακός 23 (3-15)
4.Δόξα Παχιανών 19 (57-22)
-.Άρης Σούδας 19 (21-18)
6.Μινώταυρος 18 (43-22)
-.Άμιλλα 18 (36-32)
8.ΑΟ Περιβολίων 14 (40-26)
9.ΓΑΣ Χανιά 12 (23-30)
10.Κρ. Αστέρας 9 (27-40)
11.Τιτάν 6 (11-36)
12.Γρανίτης 4 (6-35)
13.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (7-63)
14.Ροδωπού 1 (5-71)