Συνεχίζεται η δράση στα πρωταθλήματα Νέων, Παίδων, Προπαίδων και Τζούνιορ της ΕΠΣ Χανίων το σαββατοκύριακο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων ανά κατηγορία:

Νέοι-Παίδες

Σάββατο 11 Μαρτίου (13:15)
Πρωτάθλημα Παίδων (11η αγωνιστική)
1ος όμιλος

Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
Μπραουδάκη (Τσιλίκας-Σινιοράκης)

Πανακρωτηριακός-ΑΠ Σούδας στα Καθιανά
Δαράκης (Κομισοπούλου-Π. Τσαγκαράκης)

2ος όμιλος
Νέοι Μινωταύρου-ΙΝΚΑ στα Νεροκούρου
Γαλάνης (Αντωνίου-Κουρκουμελάκης)

ΔΑΑΟΧ-ΕΘΚ στους Αγ. Αποστόλους
Αποστολάκης (Μαραγκάκης-Παναγόπουλος)

Άρης Σ.-Νέος Ηρακλής στη Σούδα
Μαρνέζος (Καντεράκη-Κουκουράκης)

Δόξα Παχ.-Πλατανιάς στη Μ. Ελιά
Α. Χατζηδάκης (Βερυκάκης-Ντοκάκης)

Κυριακή 12 Μαρτίου (09:00)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (20η αγωνιστική)

ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα στους Αγ. Αποστόλους
Λογαρίδης (Τετράδη-Μπραουδάκης)

ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ στην Αγ. Μαρίνα
Ντοβλιάτοβ (Καντεράκη-Αντωνίου)

Πρωτάθλημα Παίδων (11η αγωνιστική)
1ος όμιλος

Απόλλων-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Αρχοντάκης (Κομισοπούλου-Ούτας)

Κυριακή 12 Μαρτίου (13:15)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (20η αγωνιστική)
Σφακιά-Πανακρωτηριακός στο Φραγκοκάστελο
Δαράκης (Μαραγκάκης-Κουρκουμελάκης)

ΑΠ Σούδας-Θησέας στη Σούδα
Τσαπαρίδης (Αρχοντάκης-Ούτας)

Μινώταυρος-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου
Ντοβλιάτοβ (Σαρικάκη-Ντοκάκης)

ΣΑΒΒΑΤΟ    11-03-2017    ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ - Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.    09:00    ΚΑΘΙΑΝΑ    ΔΑΡΑΚΗΣ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ    10:15    ΚΑΘΙΑΝΑ    ΔΑΡΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ - Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ    09:00    ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ Σ. - ΡΟΔΩΠΟΥ    10:15    ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ    11:30    ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ    09:00    ΜΟΥΡΝΙΩΝ    ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΙΝΚΑ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ    10:15    ΜΟΥΡΝΙΩΝ    ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΤΙΤΑΝ - ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ    09:00    ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΟΞΑ - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ    10:15    ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.    11:30    ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ    10:15    ΑΡΕΝΑ    ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ    11:30    ΑΡΕΝΑ    ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ    11-03-2017    ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ    09:15    ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΙΝΚΑ - ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ    10:15    ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ    11:15    ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΑΡΗΣ Σ. - ΕΘΚ    09:15    ΣΟΥΔΑΣ    ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ    10:15    ΣΟΥΔΑΣ    ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.    11:15    ΣΟΥΔΑΣ    ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΑΑΟΧ    09:15    ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ. - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ    10:15    ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΡΟΔΩΠΟΥ    11:15    ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ    09:15    ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ    ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ    10:15    ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ    ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
KAΛΤΣΕΤΟ-ΔΟΞΑ    11:15    ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ    ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.    09:15    ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ. - ΤΙΤΑΝ    10:15    ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.