Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την 11η αγωνιστική των πρωταθλημάτων υποδομής της ΕΠΣΧ (Προπαίδων-Τζούνιορ-Προτζούνιορ), η οποία διεξάγεται το Σάββατο (31/01).
Αναλυτικά:
ΟΜΑΔΕΣ | ΩΡΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ | ΒΟΗΘΟΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/1/2015 | ||||
Προπαίδες-1ος όμιλος | ||||
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 09.00 | ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ | |
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. | 10.30 | ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ | |
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ | 12.00 | ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ | |
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ | 10.30 | Μ. ΕΛΙΑΣ | ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ | ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ |
ΙΝΚΑ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ | 12.00 | Μ. ΕΛΙΑΣ | ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ | ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ |
Προπαίδες-2ος όμιλος | ||||
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. | 09.00 | ΚΑΘΙΑΝΩΝ | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ | |
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ | 10.30 | ΚΑΘΙΑΝΩΝ | ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ | |
ΑΡΗΣ Σ.-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ | 12.00 | ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ | ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ | ΤΕΤΡΑΔΗ |
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 | 10.30 | ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ | ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ | ΤΕΤΡΑΔΗ |
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. | 12.00 | ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ | ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ | ΤΕΤΡΑΔΗ |
Τζούνιορ-1ος όμιλος | ||||
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ | 09.30 | ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ | ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ | ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ |
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ | 10.30 | ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ | ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ | ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ |
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ | 11.30 | ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ | ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ | ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ |
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ | 10.30 | ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ | ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ | ΜΠΑΝΤΑ |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ | 11.30 | ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ | ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ | ΜΠΑΝΤΑ |
Τζούνιορ-2ος όμιλος | ||||
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. | 09.30 | ΣΟΥΔΑΣ | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ | ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ |
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ | 10.30 | ΣΟΥΔΑΣ | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ | ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΙΩΝΙΑ 2000 | 11.30 | ΣΟΥΔΑΣ | ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ | ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ |
ΑΣΠΙΔΑ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. | 10.30 | ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | ΠΟΛΑΚΗΣ | ΦΙΛΚΑΣ |
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ | 11.30 | ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ | ΠΟΛΑΚΗΣ | ΦΙΛΚΑΣ |
Προτζούνιορ | ||||
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. | 09.30 | ΦΕΡ ΠΛΕΪ | ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ | ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ |
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ | 10.30 | ΦΕΡ ΠΛΕΪ | ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ | ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ |
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ | 11.30 | ΦΕΡ ΠΛΕΪ | ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ | ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ |
ΙΝΚΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ | 09.30 | ΑΡΕΝΑ | ΣΜΥΡΛΗΣ | |
ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | 10.30 | ΑΡΕΝΑ | ΣΜΥΡΛΗΣ | |
ΤΙΤΑΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ | 09.30 | ΚΑΛΤΣΕΤΟ | ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ | ΑΡΣΕΝΗΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΑΡΗΣ Σ. | 10.30 | ΚΑΛΤΣΕΤΟ | ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ | ΑΡΣΕΝΗΣ |
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ | 11.30 | ΚΑΛΤΣΕΤΟ | ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ | ΑΡΣΕΝΗΣ |