ΠΟΑ και Παλαιόχωρα έμειναν μέχρι τέλους στο 0-0, για την 7η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Στο πρώτο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι είχαν τη σημαντικότερη ευκαιρία με τον Δρακάκη, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΟΑ απείλησε σε αρκετές περιπτώσεις, με την Παλαιόχωρα να “αγγίζει” το γκολ στο φινάλε με σουτ του Αντ. Μανουσάκη.

ΠΟΑ (Μανόλης Σουτζής): Μανουσάκης, Καρβελάκης, Ρουμπάκης, Τζανής, Ρωμανάκης, Χαρίτος (61′ Ντάμπος), Παπαδομιελάκης, Χατζηανδρέου, Γιαλυτάκης (90+2′ Μπέρκης), Πατινιώτης, Τριανταφύλλου.

Παλαιόχωρα (Δημήτρης Μαγκαφίνης): Πονηρός, Καζαντζίδης (90+1′ Κριάρης), Παπαδόπουλος, Βασιλείου, Σαμαράς, Κορνελάτος, Αντ. Μανουσάκης, Δ. Μανουσάκης (76′ Ζαϊμίδης), Κερμενίδης, Δρακάκης, Βργκοτς (81′ Θεοδωράκης).