Ο ΑΟΧ/Κισσαμικός το πρωί της Πέμπτης “τέσταρε” τις δυνάμεις του στο Ρέντη, σε προπονητικού χαρακτήρα αγώνα με αντίπαλο τον Ολυμπιακό, από τον οποίο ηττήθηκε με 3-2.

Μετά από ένα “στείρο” πρώτο ημίχρονο, όπου ο Παπαδόπουλος απέκρουσε πέναλτι του Φετφατζίδη, στο δεύτερο κομμάτι του αγώνα σημειώθηκαν όλα τα γκολ. Γκερέρο, Φετφατζίδης και Πάρντο σκόραραν για τους γηπεδούχους και Αποστολόπουλος και ένας υπό δοκιμή παίκτης για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό.

Ο Ολυμπιακός – σύμφωνα με τις αθηναϊκές ιστοσελίδες – άρχισε το ματς με τους Χουτεσιώτη, Πάρντο, Μιράντα, Πέιο, Κούτρη, Γκιγιέρμε, Φετφατζίδη, Ποντένσε, Ναουέλ, Βρουσάι, Μάνο. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε ο Γκερέρο και αρκετά παιδιά από την Κ19.

Για τον ΑΟΧ/Κισσαμικό έπαιξαν οι Παπαδόπουλος, Τόλι, Ζιούλης, Φαζός, Αρναούτογλου, Σελινιωτάκης, Γκίνη, Σιμόν, Καραγιάννης, Ρίσκι, Ντομινίκ. Επαιξαν και οι Αρναρέλλης, Λαζαρίδης, Τεγούσης, Βρεττός, Αποστολόπουλος, Καντιμά, Παπαχρήστος, Γρηγορόπουλος, Κεχαγιάς.