Ολοκληρώθηκε η 8η αγωνιστική στην Α' και Β' Κατηγορία Χανίων και η 3η στη Γ' Κατηγορία, το απόγευμα της Κυριακής.

Αναλυτικά:

Α' Κατηγορία - 8η αγωνιστική
Σπάθα-Ιδομενέας 5-3
Χάλης-Παλαιόχωρα 1-6
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Ικαρος Μουρνιών 1-2
Αστέρας Χαλέπας-Γρανίτης 0-4
Ηρακλής Νεροκούρου-Δόξα Παχιανών 2-1
Απόλλων-Μινώταυρος 2-0
Θύελλα-ΑΕ Κυδωνίας 1-1
Τιτάν-Αρης Σούδας 0-4

Η βαθμολογία
1.Παλαιόχωρα 22 (28-8)
---------------------------------------------
2.Απόλλων 22 (14-4)
---------------------------------------------
3.Αρης Σούδας 19 (30-5)
4.Ικαρος Μουρνιών 14 (19-12)
5.Σπάθα 13 (17-13)
-.Μινώταυρος 13 (11-10)
7.Ηρακλής Νεροκούρου 12 (13-13)
8.Γρανίτης 11 (15-12)
-.Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ 11 (7-9)
10.Ιδομενέας 10 (12-14)
-.Θύελλα 10 (10-12)
12.Δόξα Παχιανών 7 (7-9)
-.Χάλης 7 (10-23)
-.ΑΕ Κυδωνίας 5 (6-18)
---------------------------------------------
15.Τιτάν 4 (6-19)
16.Αστέρας Χαλέπας 0 (4-28)

Β' Κατηγορία - 8η αγωνιστική
ΕΘΚ-Θησέας 2-1
Αμιλλα-Καλτσέτο 3-1
Κορωνίδα-Ηφαιστος 4-2
Ιωνία 2000-ΑΠ Σούδας 0-0
Νέος Σαμψών-Πέργαμος 1-2
Απτερα-Ροδωπού 2-3
Ασπίδα-Υρτακίνα 1-1
Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών-Ποσειδών Τσικαλαριών 2-2

Η βαθμολογία
1.ΕΘΚ 20 
2.Θησέας 15 
------------------------------------------
-.Ποσειδών Τσικαλαριών 15
4.Απτερα 14 
5.Πέργαμος 12 
6.Νέος Σαμψών 11 
7.Ηφαιστος 10 
-.Ιωνία 2000 10 
-.Ροδωπού 10 
10.Κορωνίδα 9 
-.Αμιλλα 9 
-.Ποσειδών Κ.Ρ. 9 
-.Ασπίδα 9 
14.ΑΠ Σούδας 8 
------------------------------------------
-.Καλτσέτο 8
16.Υρτακίνα 5 

Γ' Κατηγορία - 3η αγωνιστική
Νέοι Μινωταύρου-Νέος Κισσαμικός 0-3
Ασπάλαθος-Αρης Βουκολιών 0-1
Γαλατάς-Ατρόμητος Μάλεμε 1-0
Τάλως-Δάφνη 1-2
Κουμπές-Σφακιά 4-2

Η βαθμολογία
1.Αρης Βουκολιών 9 (12-1)
-.Νέος Κισσαμικός 9 (11-0)
-------------------------------------------
-.Κουμπές 6 (12-6)
-.Νέοι Μινωταύρου 6 (9-4)
-.Δάφνη 6 (6-7)
6.Ασπάλαθος 3 (7-6)
-.Γαλατάς 3 (2-13)
-.Ατρόμητος Μάλεμε 3 (5-4)
9.Σφακιά 0 (2-13)
10.Τάλως 0 (2-14)

Η επόμενη αγωνιστική (4η)
Νέος Κισσαμικός-Κουμπές
Αρης Βουκολιών-Τάλως
Ατρόμητος Μάλεμε-Νέοι Μινωταύρου
Ασπάλαθος-Γαλατάς
Δάφνη-Σφακιά