Η Παλαιόχωρα βρίσκεται μόνη στη 2η θέση της Α' Κατηγορίας μετά το 3-1 απέναντι στη Δόξα Παχιανών.

Αναλυτικά η "εικόνα" στις τρεις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣ Χανίων:

Α' Κατηγορία - 12η αγωνιστική
Ικαρος Μουρνιών-Ιδομενέας 1-1
Αρης Σούδας-Μινώταυρος 1-1
Σπάθα-Ηρακλής Νεροκούρου 4-0
Θύελλα-Απόλλων 2-4
Χάλης-Αστέρας Χαλέπας 3-1
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης 1-0
Παλαιόχωρα-Δόξα Παχιανών 3-1
Τιτάν-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ 2-2

Η βαθμολογία
1.Απόλλων 34
------------------------------------------------
2.Παλαιόχωρα 31
------------------------------------------------
3.Αρης Σούδας 29
4.Σπάθα 22
5.Ικαρος Μουρνιών 21
6.Μινώταυρος 20
7.Ηρακλής Νεροκούρου 18
8.Γρανίτης 16
-.Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ 16
10.Θύελλα 11
-.Ιδομενέας 11
-.ΑΕ Κυδωνίας 11
13.Δόξα Παχιανών 10
-.Χάλης 10
------------------------------------------------
15.Τιτάν 8
16.Αστέρας Χαλέπας 3

Η επόμενη αγωνιστική (13η)
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
(15:00)

Ιδομενέας-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Γρανίτης-Ικαρος Μουρνιών στην Αγ. Μαρίνα
Αστέρας Χαλέπας-Παλαιόχωρα στη Μοναχή Ελιά
Απόλλων-Σπάθα στη Σούδα

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
(10:45)

Δόξα Παχιανών-Αρης Σούδας στη Μοναχή Ελιά
Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ-Χάλης στους Αγ. Αποστόλους

(15:00)
Ηρακλής Νεροκούρου-ΑΕ Κυδωνίας στα Νεροκούρου
Τιτάν-Θύελλα στο Νιο Χωριό  

Β' Κατηγορία - 12η αγωνιστική
Καλτσέτο-Θησέας 0-5
ΕΘΚ-Ιωνία 2000 2-1
Κορωνίδα-Ασπίδα 4-1
Ηφαιστος-Ποσειδών Τσικαλαριών 3-2
Πέργαμος-ΑΠ Σούδας 0-4
Απτερα-Αμιλλα 1-2
Νέος Σαμψών-Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών  1-0
Ροδωπού-Υρτακίνα 3-2

Η βαθμολογία
1.ΕΘΚ 30
2.Κορωνίδα 21
------------------------------------------------
-.Θησέας 21
4.Ποσειδών Τσικαλαριών 19
5.Πέργαμος 18
-.Νέος Σαμψών 18
7.Απτερα 17
8.Ροδωπού 16
-.Ιωνία 2000 16
-.Ηφαιστος 16
11.ΑΠ Σούδας 15
-.Ασπίδα 15
13.Υρτακίνα 14
14.Αμιλλα 12
------------------------------------------------
-.Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών 12
16.Καλτσέτο 8

Η επόμενη αγωνιστική (13η)
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
(15:00)

Ιωνία 2000-Ηφαιστος στη Μοναχή Ελιά
Ασπίδα-ΕΘΚ στον Ναύσταθμο
Απτερα-Κορωνίδα στα Νεροκούρου

Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
(10:45)

Ποσειδών Τσικαλαριών-Καλτσέτο στη Σούδα
Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών-Πέργαμος στο Κολυμπάρι

(15:00)
Θησέας-Υρτακίνα στη Μοναχή Ελιά
ΑΠ Σούδας-Ροδωπού στη Σούδα
Αμιλλα-Νέος Σαμψών στην Αγ. Μαρίνα

Γ' Κατηγορία - 7η αγωνιστική
Νέος Κισσαμικός-Ασπάλαθος 1-1
Σφακιά-Τάλως 1-0
Δάφνη-Νέοι Μινωταύρου 4-1

Τετάρτη 4 Δεκεμβρίου
15:00 Ατρόμητος Μάλεμε-Αρης Βουκολιών στον Ταυρωνίτη
15:00 Κουμπές-Γαλατάς στα Νεροκούρου

Η βαθμολογία
1.Αρης Βουκολιών* 15
2.Νέος Κισσαμικός 14
--------------------------------------
3.Δάφνη 13
-.Νέοι Μινώταυρου 13
-.Ασπάλαθος 13
6.Κουμπές* 10
7.Γαλατάς* 4
-.Ατρόμητος Μάλεμε* 4
9.Σφακιά 6
10.Τάλως 3

Η επόμενη αγωνιστική (8η)
Γαλατάς-Σφακιά
Ασπάλαθος-Ατρόμητος Μάλεμε
Νέοι Μινωταύρου-Αρης Βουκολιών
Τάλως-Νέος Κισσαμικός
Δάφνη-Κουμπές