Εξαιρετική ήταν η παρουσία του ΟΑ Χανίων στο 1ο Open Junior Πρωτάθλημα Squash που διεξήχθη στον Ομιλο Αντισφαίρισης Αθηνών.

Ο απολογισμός για τον ΟΑΧ ήταν 7 μετάλλια, εκ των οποίων ένα χρυσό, δύο ασημένια και τέσσερα χάλκινα.

Ο Χρήστος Κασαπάκης κατέλαβε την 1η θέση στην κατηγορία Α17, επικρατώντας του Φλωρόπουλου από τον Ο.Α.Αθηνών, ενώ ήταν 2ος στην κατηγορία Α19.

Τη 2η θέση, χάνοντας στον τελικό από τον Ευθυμίου του ΟΤ Θράκης, κατέλαβε στην κατηγορία Α15 ο Μιχάλης Μαράκης, ενώ δύο φορές ανέβηκε στο τρίτο σκαλί του βάθρου η Σοφία Κασαπάκη, στις κατηγορίες Κ15 και Κ17.

Στην 3η θέση βρέθηκαν οι Απόστολος Χαλακατεβάκης και Κέιντι Χατελλάρι στις κατηγορίες Α19 και Α17, αντίστοιχα.

Η αποστολή του Ο.Α. Χανίων αποτελούνταν από τους εξής αθλητές: Κασαπάκης Χρήστος, Κασαπάκη Σοφία, Χαιρετάκη Μυρτώ, Τζινευράκης Πέτρος, Τζινευράκη Αντωνία, Χατελλάρι Κέιντι, Μαράκης Μιχάλης, Χαλακατεβάκης Απόστολος και Καραβιτάκη Φωτεινή.