Το πρόγραμμα μέχρι το τέλος ανακοίνωσε η Ε.Π.Σ. Χανίων στο πρωτάθλημα Παίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των τριών ομίλων:

1ος όμιλος
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
22 ΣΠΑΘΑ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 15-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
23 ΔΟΞΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 15-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
24 ΙΩΝΙΑ 2000-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 16-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
25 Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 22-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
26 ΔΟΞΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 22-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΑ 2000 – ΣΠΑΘΑ- ΡΟΔΩΠΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27 ΣΠΑΘΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 1-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
28 ΙΩΝΙΑ 2000-ΔΟΞΑ 1-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ –ΑΟ ΧΑΝΙΑ – ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29 ΑΡΗΣ Σ.-ΣΠΑΘΑ 8-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
30 ΔΟΞΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 8-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ Α Ο ΧΑΝΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΩΝΙΑ 2000

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΟ ΧΑΝΙΑ 15-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
32 ΙΩΝΙΑ 2000-ΣΠΑΘΑ 15-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
33 ΣΠΑΘΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 22-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
34 ΑΡΗΣ Σ.-ΡΟΔΩΠΟΥ 22-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
35 Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΔΟΞΑ 22-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΑ 2000

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
36 Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 29-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
37 ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΩΝΙΑ 2000 29-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΡΕΠΟ ΣΠΑΘΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ – ΔΟΞΑ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
38 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 5-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
39 ΣΠΑΘΑ-ΔΟΞΑ 5-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
40 ΑΡΗΣ Σ.-ΙΩΝΙΑ 2000 5-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΧΑΝΙΑ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
41 ΙΩΝΙΑ 2000-Α.Ο ΧΑΝΙΑ 12-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
42 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ – ΡΟΔΩΠΟΥ - ΣΠΑΘΑ

2ος όμιλος
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
22 ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 15-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
23 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 15-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΡΕΠΟ ΤΙΤΑΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ- ΓΡΑΝΙΤΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
24 ΤΙΤΑΝ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 22-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
25 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 22-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26 ΤΙΤΑΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 1-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Ν. ΧΩΡΙΟ
27 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 1-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ
28 ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 1-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 8-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΤΙΤΑΝ 8-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
31 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 9-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΡΕΠΟ ΓΡΑΝΙΤΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
32 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 16-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
33 ΤΙΤΑΝ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 16-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Ν. ΧΩΡΙΟ
ΡΕΠΟ ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
34 ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 22-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
35 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 22-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΡΕΠΟ ΤΙΤΑΝ – ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
36 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΤΙΤΑΝ 29-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ
37 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 29-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
38 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 30-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
39 ΤΙΤΑΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 5-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Ν.ΧΩΡΙΟ
40 ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 5-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΙΚΑΡΟΣ Μ.- ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
41 ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 12-4-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
42 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ 13-4-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΤΙΤΑΝ –ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ

3ος όμιλος
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
28 ΙΝΚΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 15-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
29 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 15-2-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ 16-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΕΠΟ Α. Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
31 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 23-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
32 ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΝΚΑ 23-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
33 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 23-2-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ 
ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
34 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 8-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
35 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ 9-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
36 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 9-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΙΝΚΑ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
37 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 15-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
38 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 15-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
39 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΙΝΚΑ 15-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΡΕΠΟ ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
40 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΝΚΑ 22-3-2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
41 Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 23-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
42 ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 23-3-2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ 
ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.