Τις προεπιλογές για τις Μικτές ομάδες της ΕΠΣ Χανίων της αγωνιστικής περιόδου 2016-2017 γνωστοποίησε την Πέμπτη ο Ενωσιακός προπονητής Γιώργος Μουριζάκης.

Η πρώτη προπόνηση της Νέων είναι προγραμματισμένη την Τρίτη 21 Φεβρουαρίου και ώρα 16:00 στη Μοναχή Ελιά, ενώ των Παίδων τη Δευτέρα (20/02, 14:45) στο ίδιο γήπεδο.

Αναλυτικά οι επιλογές:

Νέοι (γενν. 2002-2003):

1. Μαρτσάκης (Κορωνίδα)
2. Κορωνάκης (Δόξα)
3. Βενέτης (Δόξα)
4. Γλεντουσάκης (Σπάθα)
5. Αραμπόβ (Σπάθα)
6. Αναγνωστόπουλος (ΑΕ Κυδωνίας)
7. Μαυρεδάκης (ΙΝΚΑ)
8. Λυραντζάκης (ΙΝΚΑ)
9. Μαρακάκης (ΙΝΚΑ)
10. Αρχάκης (ΙΝΚΑ)
11. Μαυρομάτης (ΙΝΚΑ)
12. Μπουντακόπουλος (Δάφνη)
13. Γεωργίου (Ηρακλής Νερ.)
14. Μαυρίκος (Ηρακλής Νερ.)
15. Κουτράκης (Ηρακλής Νερ.)
16. Παντελάκης (Ηρακλής Νερ.)
17. Γιουρμετάκης (Μινώταυρος)
18. Παπαδομανωλάκης (ΑΠ Σούδας)
19. Κελαϊδής (ΑΠ Σούδας)
20. Κούτας (ΑΠ Σούδας)
21. Τζουγκαράκης (ΑΠ Σούδας)
22. Φαραζής (ΑΠ Σούδας)
23. Καρατζής (ΑΠ Σούδας)
24. Καλαμαρίδης (Κρ. Αστέρας)
25. Κουκάκης (Κρ. Αστέρας)
26. Νικολιουδάκης (Κρ. Αστέρας)
27. Καστρινάκης (Κρ. Αστέρας)
28. Σοκορέλης (Κρ. Αστέρας)
29. Πολυχρονάκης (Παν/κος)
30. Πολυχρονάκης (Παν/κος)
31. Φιλιπάκης (Παν/κος)
32. Λουλουδάκης (Παν/κος)
33. Μαρνελάκης (ΔΑΑΟΧ)

Παίδες (γενν. 2004-2005):

1. Σκουλάς (Κρ. Αστέρας)
2. Φούκας (ΑΠ Σούδας)
3. Αναστασάκης (ΑΠ Σούδας)
4. Προκοπάκης (ΑΠ Σούδας)
5. Σκουλουδάκης (Άρης Σούδας)
6. Καποκάκης (Κορωνίδα)
7. Καστανοπουλάκης (Κισσαμικός)
8. Γοναλάκης (Κισσαμικός)
9. Σγουρός (Παν/κος)
10. Καμηλάκης (Παν/κος)
11. Κουκουράκης (Παν/κος)
12. Πατεράκης (Δόξα)
13. Λυβιάκης (Δόξα)
14. Λαδόπουλος (ΑΕ Κυδωνίας)
15. Σολανάκης (ΙΝΚΑ)
16. Φιωτοδημητράκης (ΙΝΚΑ)
17. Φραγκονικολάκης (ΙΝΚΑ)
18. Χατζάκης (ΙΝΚΑ)
19. Αθητάκης (ΙΝΚΑ)
20. Σάμπα (ΙΝΚΑ)
21. Σελινιωτάκης (ΙΝΚΑ)
22. Ρισάνο (ΙΝΚΑ)
23. Μαθιουλάκης (Πλατανιάς)
24. Τσουραπάς (Πλατανιάς)
25. Σπανουδάκης (Ηρακλής Νερ.)
26. Μιχαηλάκης (Ηρακλής Νερ. )
27. Κλωθάκης (Μινώταυρος)
28.Κογιανάκης (Μινώταυρος)
29. Μαναρώλης (Μινώταυρος)
30. Στόιτσος (Μινώταυρος)
31. Μανούσος (Μινώταυρος)
32. Σούλκε (Μινώταυρος)
33. Πατεράκης (ΔΑΑΟΧ)
34. Γιανναράκης Ηλ. (ΔΑΑΟΧ)
35. Γιανναράκης Κ. (ΔΑΑΟΧ)
36. Ζαχαριωτάκης (ΔΑΑΟΧ)
37. Ρακιπλάρι (ΔΑΑΟΧ)
38. Ροντήρης (ΔΑΑΟΧ)