Στο περιθώριο της επίσημης συνέντευξης Τύπου για την 7η διεθνή αθλητική συνάντηση στίβου "Χανιά 2017" έγιναν γνωστές οι λίστες εκκίνησης των αθλημάτων και οι αθλητές που θα λάβουν μέρος στη σπουδαία διοργάνωση, που φιλοξενείται το Σάββατο (20/05) στο Εθνικό Στάδιο Χανίων.

Το πρόγραμμα των αγώνων:

Αγωνιστικό Πρόγραμμα Αναπτυξιακών Ηλικιών
11:00 Σφυροβολία Κ-ΠΚ Α’
11:30 Επί κοντώ Π-Κ
12:00 Σφυροβολία Π-ΠΠ Α’
15:00 Σφαιροβολία Κορασίδων
15:45 Ύψος ΠΚ Α’
16:15 Δισκοβολία Παίδων
16:20 80μ. ΠΠ-ΠΚ Α’
16:45 Επίσημη τελετή έναρξης
17:30 Σκυταλοδρομία 10 X 40μ. Μίνι ΠΠ/ΠΚ
19:40 1.000 ΠΠ-ΠΚ Α’
19:55 60 ΠΠ-ΠΚ Β’

Επίσημο Αγωνιστικό Πρόγραμμα
15:00 Επί Κοντώ Γυναικών
15:10 Μήκος Γυναικών
16:40 Μήκος Ανδρών
16:45 Επίσημη τελετή έναρξης
16:55 100μ. Εμπόδια Γυναικών
17:15 110μ. Εμπόδια Ανδρών
17:30 Επί Κοντώ Ανδρών
17:35 Ύψος Ανδρών
17:45 100μ. Γυναικών
17:55 Δισκοβολία Γυναικών
18:00 100μ. Ανδρών
18:10 Τριπλούν Γυναικών
18:20 400μ. Γυναικών
18:35 400μ. Ανδρών
18:50 800μ. Ανδρών
19:05 200μ. Γυναικών
19:20 200μ. Ανδρών

ΟΙ ΛΙΣΤΕΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

3 ΒΕΝΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

4 SILIES MAREN 1992 GERMANY

5 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΚΥΠΡΟΣ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

7 ΖΑΚΑ ΧΑΡΑ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

8 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1995 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

9 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1994 ΑΕΚ

10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

3 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

4 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

5 SILIES MAREN 1992 GERMANY

6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΚΥΠΡΟΣ / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

7 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

8 ΜΠΙΚΕΣΚΟΥ ΧΡΙΤΣΙΝΑ 2000 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2 ΑΡΤΥΜΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1986 ΚΥΠΡΟΣ

3 KEMPE TABEA 1997 ΓΕΡΜΑΝΙΑ

4 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

5 ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

6 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7 ΚΑΡΑΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

8 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ

9 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

10 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

3 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5 ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1987 ΚΥΠΡΟΣ

6 ΣΑΝΤΑ ΚΛΕΑΝΘΗ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

8 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 1995 ΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2 ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1992 ΚΥΠΡΟΣ

3 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

4 ΠΟΛΑΚ HELEN-CLAUDIA 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

5 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΪΔΩ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

3 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

4 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 1991 ΑΕΚ

6 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΦΙΣΙΑΣ

7 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

8 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 ΑΕΚ

2 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

3 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

5 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΡΙΚΑ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

6 ΓΚΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

5 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

100μ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

2 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

3 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

5 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΪΣΙΟΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ

7 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

200μ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

3 ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4 ΔΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΪΣΙΟΣ 1997 ΚΥΠΡΟΣ

400μ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΈΛΟΣ

2 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

4 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΈΛΟΣ

6 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1992 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

7 LANGE TOBBIAS 1993 ΓΕΡΜΑΝΙΑ

8 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

800μ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2 ΚΑΛΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

5 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1987 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

6 EDISON MUCO 1992 ALBANIA

7 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1991 ΚΥΠΡΟΣ / ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

110μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1983 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2 ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1993 ΑΕΚ

4 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1995 ΑΕΚ

5 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 1983 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

6 ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1993 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7 MICHAIL DUDAS 1989 SERBIA

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

3 ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4 ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

5 ΤΖΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

2 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

4 LAZAR ANIC 1991 ΣΕΡΒΙΑ

5 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ

6 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

7 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

8 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΑΕΚ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2 ΝΕΡΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ

3 ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

4 ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

5 ΚΟΛΟΜΒΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

6 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

7 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ