Δόξα Παχιανών και ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ θα διεκδικήσουν το τρόπαιο του Κυπελλούχου Παίδων, μετά την ολοκλήρωση της α’ φάσης. Νικηφόρα συνέχισαν στους Νέους ΙΝΚΑ και Μινώταυρος, ενώ στους Προπαίδες εννιά ομάδες πέτυχαν το 2 στα 2.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά κατηγορία:

9η αγωνιστική

Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"
ΙΝΚΑ-ΑΕ Κυδωνίας 12-1
Δόξα Παχ.-Ηρακλής Νερ. 2-1
ΔΑΑΟΧ-Πανακρωτηριακός 0-4
Σπάθα-Θησέας 4-2
Κορωνίδα-Κισσαμικός 0-1
Μινώταυρος-Σφακιά 3-2
Ρεπό: Κρ. Αστέρας, ΑΠ Σούδας

Η βαθμολογία
1.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 21 (40-8)
2.Μινώταυρος** 19 (27-10)
3.Δόξα Παχιανών 17 (25-16)
4.ΑΠ Σούδας** 16 (31-8)
-.Κισσαμικός** 16 (19-5)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 13 (22-19)
-.Πανακρωτηριακός** 13 (14-13)
8.Κρ. Αστέρας** 9 (14-11)
9.Σπάθα* 8 (11-13)
10.Σφακιά** 6 (8-15)
-.ΔΑΑΟΧ** 6 (16-24)
12.Κορωνίδα** 4 (14-23)
13.Θησέας 2 (15-45)
14.ΑΕ Κυδωνίας* 1 (7-53)

Κύπελλο Παίδων "Μανουσέλης Γεώργιος"
1ος όμιλος

Απόλλων-Ηρακλής Νερ. 7-1
Δόξα Παχ.-Κρ. Αστέρας 6-0
Νέοι Μινωταύρου-ΑΠ Σούδας 2-2
Τιτάν-Πανακρωτηριακός 0-3 α.α.
Ρεπό: Νέος Κισσαμικός

Η βαθμολογία
1.Δόξα Παχιανών 22 (39-7)
2.ΑΠ Σούδας 20 (32-8)
3.Νέοι Μινωταύρου 19 (48-15)
4.Νέος Κισσαμικός 15 (28-16)
5.Απόλλων 12 (26-29)
6.Πανακρωτηριακός 9 (19-25)
7.Κρ. Αστέρας 6 (18-29)
8.Νέος Ηρακλής 3 (10-49)
9.Τιτάν αποχώρησε

2ος όμιλος
Πλατανιάς-Ιδομενέας 2-0
ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα 0-4
ΔΑΑΟΧ-Άρης Σ. 10-0
Μινώταυρος-ΙΝΚΑ 0-5

Η βαθμολογία
1.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 22 (46-5)
2.ΔΑΑΟΧ 21 (42-5)
3.Πλατανιάς 19 (47-5)
4.Σπάθα 13 (20-17)
5.Μινώταυρος 12 (40-18)
6.Ιδομενέας 9 (14-17)
7.Άρης Σούδας 6 (8-56)
8.ΕΘΚ 1 (3-41)
9.ΑΕ Κυδωνίας 0 (5-61)

Προπαίδες
1ος όμιλος

Νέος Κισσαμικός-Καλτσέτο 0-4
Απόλλων-Λέοντες 0-6
ΑΔΝ Κυδωνίας-Νέος Ηρακλής 5-1
ΔΑΑΟΧ-ΑΠ Σούδας 2-2
Πλατανιάς-ΙΝΚΑ 3-5

Η βαθμολογία
1.Λέοντες 6 (12-0)
-Καλτσέτο 6 (10-0)
-.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 6 (10-1)
-.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 6 (7-4)
5.ΔΑΑΟΧ 4 (13-4)
6.ΑΠ Σούδας 1 (3-4)
7.Πλατανιάς 0 (3-11)
-.Νέος Κισσαμικός 0 (0-10)
-.Απόλλων 0 (0-11)
10.Νέος Ηρακλής 0 (3-16)

2ος όμιλος
Παλαιόχωρα-Δόξα Παχ. 5-3
Τιτάν-Άρης Σ. 0-3
Κρ. Αστέρας-Μινώταυρος 3-4
Άμιλλα-Ηρακλής Νερ. 7-1
Ροδωπού-Γρανίτης 1-3
Περιβόλια-Νέοι Μινωταύρου 2-5
ΓΑΣ Χανιά-Πανακρωτηριακός 1-3

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 6 (11-1)
-.Μινώταυρος 6 (14-4)
-.Νέοι Μινωταύρου 6 (12-2)
-.Παλαιόχωρα 6 (10-4)
-.Άρης Σούδας 6 (6-0)
6.Δόξα Παχιανών 3 (12-6)
-.ΑΟ Περιβολίων 3 (9-5)
-.Άμιλλα 3 (8-10)
-.Γρανίτης 3 (3-8)
10.Κρ. Αστέρας 0 (3-7)
-.ΓΑΣ Χανιά 0 (2-8)
-.Τιτάν 0 (0-11)
-.Ροδωπού 0 (2-13)
14.Ηρακλής Νεροκούρου 0 (1-14)

*Σε Τζούνιορ και Προτζούνιορ πραγματοποιήθηκε η έναρξη των πρωταθλημάτων, αλλά έπειτα από απόφαση της ΕΠΣΧ δεν θα υπάρχουν σκορ και βαθμολογίες.